Свій 95-річний ювілей відзначила жителька Доманівки Нікітіна Марія Павлівна

8 жовтня  Марію Павлівну щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Щирба, спеціаліст Доманівської селищної ради Ірина Міхенько, голова районної організації ветеранів війни та праці Раїса Осадчук. Вітальні  адреси і подарунки вручені ювілярці від голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука та селищного голови  Олександра Доги.

14:43 09.10.2018

Роботи з будівництва розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Забари тривають

Доманівською селищною радою продовжуються роботи з реалізації проекту «Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в с. Забари Доманівського району Миколаївської області». Проектний термін будівництва свердловини становить 30 діб, проектна глибина - 138 метрів.

16:16 08.10.2018

Шановні працівники пошти!

З нагоди професійного свята вітаю з Всесвітнім днем пошти всіх представників цієї галузі, який святкується 9 жовтня.

15:38 08.10.2018

Важлива інформація! Відключення електроенергії!

09.10.2018 та 10.10.2018 року з 8.30 до 17.00 буде припинено електропостачання  смт. Доманівка по вулиці Народній. 17.10.2018 року з 8.30 до 17.00 смт. Доманівка по вулицях: Лихого, Богдана Хмельницького, Мересьєва, Ювілейна, Жовтнева, Шкільна, Пастера, Академіка Павлова, Механізаторів. 23.10.2018 року з 8.00 до 17.00 смт. Доманівка по вулицях: Новоселів, Лермонтова, Степова, Українська, Аграрна, Квіткова, Кузнечна, Шевченка, Західна, Козацька, Денисенко, Перемоги, Заводська.

15:30 08.10.2018

Свій 90-річний ювілей відзначив Почесний житель Доманівки ЛУЦЕНКО Вітіслав Ілліч

6 жовтня Вітіслав Ілліч приймав вітальні  адреси і подарунки від голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Фалько, заступника селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Віктора Власюка, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамари Щирби, голови районної організації ветеранів війни та праці Раїси Осадчук.

14:40 06.10.2018

Урочисті заходи до Дня працівників освіти Доманівщини

В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тож в перший тиждень жовтня, який цьогоріч видався сонячним та теплим, педагоги відзначали своє професійне свято.

16:06 05.10.2018

Про скликання ХХV сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 10 жовтня 2018 року о 14 годині відбудеться ХХV сесія селищної ради першого скликання.

15:44 05.10.2018

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

11:54 05.10.2018

Шановні працівники педагогічної ниви!

Щиро і сердечно вітаю Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

16:38 04.10.2018