Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

ЗВІТИ

Звітування Доманівського базового будинку культури за 2023 рік

  Культура завжди є джерелом життєвої сили, і сьогодні вона здатна об’єднувати і віднаходити сенси. Культура є важливою частиною життя кожної  людини та суспільства в цілому. Саме культура робить людину особистістю.

08:46:25 03.01.2024

Звіт про роботу фінансового відділу Доманівської селищної ради

Фінансовий відділ Доманівської селищної ради утворений за рішенням Доманівської селищної ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Фінанси та фінансовий обіг для громади мають велике значення. Невміле або непрофесійне управління грошовими ресурсами може призвести до неплатоспроможності громади особливо під час військового часу . Саме тому в основу фінансової діяльності покладений бюджетний облік та фінансовий контроль. Постійно відбувається співпраця з головними розпорядниками коштів селищного бюджету, обласним бюджетом та бюджетами Мостівської і Прибузької сільських територіальних громад. Фінансовим відділом підготовлений та винесений на затвердження сесії Доманівської селищної ради проект рішення про бюджет Доманівської селищної територіальної громади на 2022рік. Фінансовий ресурс селищного бюджету забезпечив видатки на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів, проведення розрахунків бюджетними установами за отримані комунальні послуги та спожиті енергоносії, придбання медикаментів та продуктів харчування. З метою наповнювання доходної частини бюджету була створена і активно працює робоча група з питань наповнення місцевого бюджету, сприяння зайнятості населення, виявлення порушень законодавства щодо користування земельними ресурсами, до складу якої входять також представники фінансового відділу. Також розроблені та затверджені заходи щодо наповнення бюджету Доманівської селищної територіальної громади та економного використання бюджетних коштів на 2022 рік. Завдяки проведеній роботі в громаді забезпечується щомісячне виконання бюджету. Так, до загального фонду доходної частини бюджету селищної територіальної громади за 2022 року отримано податків і зборів в сумі 63814,5 млн.грн., або 106,2% до плану звітного періоду. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 3,7 млн.грн. Внаслідок чого, своєчасно і в повному обсязі забезпечується оплата праці працівникам бюджетних установ, харчування дітей в дошкільних закладах освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, оплата комунальних послуг і енергоносіїв бюджетних установ. Фінансовим відділом була проведена робота по встановленню ставок місцевих податків і зборів на 2023 рік. Підготовлений проект рішення, який був оприлюдений на сайті для ознайомлення жителями громади. При розробці проекту проведені робочі наради та зустрічі з податковою інспекцією. Взяли участь у нараді з представниками бізнесу громади по обговоренню цього проєкту.

15:42:32 25.12.2023

ЗВІТ старости Володимирівського старостинського округу Літвіна Василя Миколайовича за роботу в 2022 році

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Мінстрів України, Статутом Доманівської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Доманівською об’єднаною громадою звітую про роботу в старостинеькому окрузі за 2022 рік. На посаді старости намагаюсь побудувати роботу з активом сіл так, щоб робота велась злагоджено, відповідально та відкрито.

13:35:42 22.12.2023

ЗВІТ про роботу старости Зеленоярського старостинського округу Доманівської селищної ради Пасніченко Наталії Іванівни за 2022 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Доманівської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Доманівською об’єднаною громадою звітую про роботу старости Зеленоярського старостинського округу Доманівської селищної ради за січень – грудень 2022 року.

10:41:07 22.12.2023

Звіт про роботу старости Щасливського старостинського округу Доманівської селищної ради Лабзін Людмили Олександрівни за 2022 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Доманівської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Домапівською об’єднаною громадою, звітую про роботу старости Щасливського старостинського округу за 2022 рік.

10:21:48 22.12.2023

Звіт про роботу старости Маринівського старостинського округу Доманівської селищної ради Леонової Валентини Семенівни

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статуту Доманівської селищної ради, положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами Доманівської селищної ради, що визначають порядок діяльності старости як посадової особи та члену виконавчого комітету за період роботи в 2022 році відповідно до повноважень покладених на мене та обов’язків перед жителями старостинського округу звітую:

10:11:26 22.12.2023

ЗВІТ про роботу старости Петропавалівського старостинського округу Білова Сергія Дмитровича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Доманівської об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, звітую про роботу Старости за 2022 року.

11:18:34 21.12.2023

Звіт старости Царедарівського старостинського округу Доманівської селищної ради за 2022 рік Шевченко Жанни Михайлівни

Згідно із ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» староста звітує перед Доманівською селищною радою та жителями старостинського округу про свою діяльність. Виконуючи вимоги цього Закону, керуючись Конституцією, законами України, іншими законодавчими актами, Положенням про старосту, що визначають порядок його діяльності, пропоную звіт про свою роботу за 2022 рік.

11:11:09 21.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь