Дата: від до Скинути

Тренінг із гендерно-орієнтованого бюджетування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» з Ольгою Жуковою

В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». 30-31 жовтня 2018 року в Доманівській ОТГ проходить тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування. Тренер Ольга Жукова разом з гендерною бюджетною групою Доманівської селищної ради вивчають основні питання і принципи гендерного бюджетування та його переваги .

10:56 30.10.2018

Вшанування пам'яті до Дня визволення України від фашистських загарбників

У п’ятницю, 26 жовтня представники селищної ради взяли участь у заході до Дня визволення України від фашистських загарбників «Пам’ять героїв безсмертна», який відбувся смт Доманівка біля  братської могили воїнів – визволителів.

15:54 26.10.2018

"Осінь визволення"

28 жовтня 1944 року Україна була визволена від німецько - фашистських загарбників. За 74 роки багато змінилося в світі та країні, але ми бережемо пам'ять про ті події до сьогодні. З нагоди 74 - ї річниці визволення України, в Доманівській публічній бібліотеці, для дітей середнього та старшого шкільного віку, пройшов патріотичний захід: "Осінь визволення". Підростаюче покоління дізналося про подвиги, мужність та відвагу захисників Батьківщини. Бібліотекар абонементу, Телебей Валентина Василівна, ознайомила дітей з документальними матеріалами та книгами про війну, представлених на тематичній викладці: "Українські рубежі подвигу". Завідувачка шкільною бібліотекою Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Славітінська Світлана Володимирівна, звернула увагу школярів на історичні матеріали, присвячені героїчним подіям на території Миколаївської області на шляху до її визволення.

15:12 26.10.2018

Зустріч з консультантом програми  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» з Оленою Заворотченко

Зустріч з консультантом програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» з Оленою Заворотченко

Представник програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» разом з працівниками та депутатами Доманівської селищної ради 23 жовтня 2018 року презентували «Бюджет для громадян», де ознайомили  активних жителів громади з бюджетним процесом, доходами та видатками громади.

16:52 25.10.2018

Увага! Приймаються пропозиції по формуванню бюджету Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Приймаються пропозиції по формуванню бюджету Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Для залучення представників громади 10 населених пунктів Доманівської  ОТГ до участі в формуванні селищного бюджету на 2019 рік проводиться захід «Бюджет 2019 – пропозиції». Кожен житель Доманівської ОТГ може внести пропозиції в довільній формі чітко та конкретно сформульовані, які на його думку мають бути враховані в бюджеті 2019 року. Пропозиції приймаються  на електронну адресу selrad@ukr.net  або за телефоном бугхалтерії Доманівської селищної ради  тел. 9-13-60, у термін до 12 листопада 2018 року.

16:23 25.10.2018

Засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів

24 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів на якому розглянуто  ряд заяв щодо припинення, надання, затвердження Проектів землеустрою.

16:06 25.10.2018

Відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради

25 жовтня 2018 року за участі заступника селищного голови по виконавчій роботі Гулича В.В., начальника фінансового відділу Гусарової Л.В., заступника голови Власюка В.Д., начальника відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз О.М., директора КП «Доманівське» Ковбеля А.А. відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю на якому розглянуті клопотання керівників закладів освітньої галузі та медицини, Договора на передачу бюджетних коштів,  відпрацьований проект рішення «Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік».

14:52 25.10.2018

26 жовтня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення про те, що 26 жовтня 2018 року о  14.00. в кабінеті селищного голови відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг. На засіданні  буде розглянуто проекти рішень «Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства Ринок смт.Доманівка» та «Про затвердження Правил торгівлі на ринку в смт Доманівка комунального підприємства Ринок смт.Доманівка».

14:49 24.10.2018