Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Регуляторні акти Доманівської селищної ради

Регуляторна політика — напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб'єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами країни.

Посилання на регуляторні акти прийняті Доманівською селищною радою з 2021 року

Посилання на регуляторні акти прийняті Доманівською селищною радою до 2021 року

Оприлюднюємо проєкт та аналіз регуляторного акта - рішення Доманівської селищної ради "Про затвердження Положення пропорядок сервітутного (обмеженого) використання  земель комунальноївласності Доманівської селищної ради, на які поширюється право земельного сервітуту"

15:41:13 23.07.2021