Доманівська ОТГ разом із експертом Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети " збирали пропозиції до бюджету громади на 2020 рік!

14 вересня 2019 року  в Доманівці, на оновленому стадіоні імені 30-річчя Перемоги, відбулося велике свято з нагоди 217-ї річниці заснування нашого селища.

Під час святкування, разом з експертом Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" Заворотченко Оленою, відбулося  анкетування – «Пропозиції  до бюджету на 2020 рік» в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади!» під час якого заохочували жителів  безкоштовною лотереєю та було зібрано 43 пропозиції. Лідирують серед отриманих пропозицій - ремонт доріг у громаді (47%), розташування по селищу сміттєвих баків (19%), освітлення селища (16%), ремонт існуючих та побудова нових тротуарних доріжок (14%), облаштування центру селища (9%).

Зібрані пропозиції будуть узагальнені і передані бюджетній комісії для врахування під час складання проекту бюджету 2020 року.

Окрім того, у термін до 1 листопада 2019 року , громада продовжує приймати  пропозиції по формуванню бюджету Доманівської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік. Кожен житель Доманівської ОТГ може внести пропозиції в довільній формі чітко та конкретно сформульовані, які на його думку мають бути враховані в бюджеті 2020 року. Пропозиції приймаються  на електронну адресу selrad@ukr.net , за телефоном бугхалтерії Доманівської селищної ради  тел. 9-13-60 та  на сайті можна заповнити анкету за посиланням:

Інформаційна кампанія в громаді відбувається в рамках компоненту "Доброчесні громади" Програма DOBRE USAID Ukraine - USAID Україна, який реалізує Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!"