Інформаційна сторінка відділу соціального захисту, охорони здоров'я Доманівської селищної ради

Керівник - Маташнюк Світлана Леонідівна

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. *********, ел.пошта matashnyuksl@ukr.net , тел. (05152)9-25-19, (05152)9-28-20

Інформаційна сторінка закладу https://cutt.ly/f606lP6

Положення про відділ

Посадові інструкції працівників відділу

Штатний розпис

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує про запуск програми «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

15:10:57 07.07.2023

Про запуск інформаційної кампанії про допомогу постраждалим від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує про запуск Міністерством юстиції України інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

15:41:45 14.06.2023

До уваги сімей військовослужбовців та учасників бойових дій!

Розпочато літнє оздоровлення учасників бойових дій, військовослужбовців, територіальної оборони та членів їх сімей, членів сімей загиблих (за наявності статусу). Бажаючі пройти оздоровлення звертайтеся до відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради за адресою: селище Доманівка, вул. Центральна 55, кабінет №4.

15:02:51 14.06.2023

Консультативна допомога внуртрішньо переміщеним особам

18 травня, у відділі соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради відбулася зустріч представників Благодійного Фонду «Право на захист» із внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території громади. Під час зустрічі надано роз’яснення щодо питань внутрішнього переміщення, соціальних виплат, компенсації за зруйноване житло, отримання довідки внутрішньо переміщеної особи, мобілізації та перетину кордону.

11:26:02 19.05.2023

Зустріч з членами клубу активного довголіття "Ти не один"

2 березня відбулася  зустріч  жителів селища,  членів клубу активного довголіття "Ти не один" зі спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров'я Доманівської селищної ради.  Присутні були ознайомлені з підсумками роботи структурних підрозділів соціального захисту населення селищної ради в 2022 році, з Заходами Програми соціального захисту   населення «Турбота» на 2021-2025 роки Доманівської селищної ради та запрошені відвідати  кімнату психологічної підтримки при «Центрі надання інтегрованих соціальних послуг». Кімната  психологічної підтримки відкрита в листопаді  минулого року завдяки співпраці Доманівської селищної ради з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ в рамках проєкту Програма ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України.

14:53:27 06.03.2023

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Доманівської селищної ради інформує

Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» реалізує  в Миколаївській області проєкт «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», та надає інформаційні матеріали, які в доступній формі, пояснюють особливості процедур отримання довідки ВПО, інструментів підтвердження трудового стажу, коли трудова книжка залишилася на тимчасово окупованій території або втрачена, а також механізмів скасування ВПО, якщо особа повернулася додому.

14:27:46 14.10.2022