Інформаційна сторінка відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради

Керівник — Новаківська Світлана Олександрівна

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. **********, ел.пошта agrodmnmk@ukr.net , тел. (050)802-23-93

Положення про відділ

Графік особистого прийому громадян

Посадові інструкції працівників відділу

Штатний розпис

Повідомлення про конкурс

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,  відділ економіки,  розвитку сільських територій та земельних відносин   Доманівської селищної ради

15:56:51 02.02.2023

Повідомлення про конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин  Доманівської селищної ради  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на  заміщення вакантної посади органу  місцевого самоврядування:

09:52:40 10.12.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

16:20:37 14.02.2022

Доманівська селищна рада повідомляє, що з 1 січня 2022 року, розпочалась кампанія з декларування доходів, отриманих фізичними особами за 2021 рік

Статтею 67 Конституції України встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Відповідно до норм Податкового кодексу України, подавати податкові декларації про майновий стан і доходи необхідно одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від самостійного обробітку земельних ділянок (паїв). Декларація за 2021 рік подається до 01 травня 2022 року.

14:27:15 14.02.2022

Виплата дотацій бджолярам!

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107» передбачені зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».

13:33:00 14.07.2021

Старт ринку землі: найважливіші питання про новації у сфері землеустрою

Зняття так званого мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення – процес важливий та історичний. Це нова епоха для земельної сфери нашої держави. «Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю...» – віднині це, гарантоване Конституцією право, стосуватиметься і власників земельних ділянок.    Утім за десятиліття, коли українці люди не мали законодавчої можливості бути повноцінними розпорядниками своєї власності, українці розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи. У цьому документі ми зібрали найпопулярніші та найважливіші питання, які виникають у громад щодо земельного законодавства, та відповіді на них.

13:25:31 14.07.2021

Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради інформує

Розпорядженням Доманівського селищного голови В. Д. Власюка №53-р від  13 квітня 2021 року створено робочу групу з питань наповнення місцевого бюджету,  сприяння зайнятості населення, виявлення  порушень  законодавства  щодо користування земельними ресурсами.

15:27:55 08.06.2021