Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Інформаційна сторінка відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин

Електрона адреса

Графік роботи та прийому

56401, Миколаївська область, Вознесенський район, смт Доманівка, вул.. Центральна, буд. 48

Начальник відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин

Завідувач сектору земельних відносин, відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин

Завідувач по господарського обліку, відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин

Новаківська Світлана Олександрівна

Ваканція

Наточій Едуард Дмитрович

050-802-23-93

066-273-17-00

agrodmnmk@ukr.net

Понеділок-Четвер

8.00-17.00год.

Перерва

12.00-13.00год.

П’ятниця

8.00-16.00год.

Перерва

12.00-13.00год.

Вихідні:

Субота

Неділя

Виплата дотацій бджолярам!

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107» передбачені зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».

13:33:00 14.07.2021

Старт ринку землі: найважливіші питання про новації у сфері землеустрою

Зняття так званого мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення – процес важливий та історичний. Це нова епоха для земельної сфери нашої держави. «Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю...» – віднині це, гарантоване Конституцією право, стосуватиметься і власників земельних ділянок.    Утім за десятиліття, коли українці люди не мали законодавчої можливості бути повноцінними розпорядниками своєї власності, українці розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи. У цьому документі ми зібрали найпопулярніші та найважливіші питання, які виникають у громад щодо земельного законодавства, та відповіді на них.

13:25:31 14.07.2021

Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради інформує

Розпорядженням Доманівського селищного голови В. Д. Власюка №53-р від  13 квітня 2021 року створено робочу групу з питань наповнення місцевого бюджету,  сприяння зайнятості населення, виявлення  порушень  законодавства  щодо користування земельними ресурсами.

15:27:55 08.06.2021