Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Інформаційна сторінка відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради

Керівник — Новаківська Світлана Олександрівна

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. Центральна 48, ел.пошта agrodmnmk@ukr.net , тел. (050)802-23-93

Положення про відділ

Графік особистого прийому громадян

Посадові інструкції працівників відділу

Штатний розпис

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

16:20:37 14.02.2022

Доманівська селищна рада повідомляє, що з 1 січня 2022 року, розпочалась кампанія з декларування доходів, отриманих фізичними особами за 2021 рік

Статтею 67 Конституції України встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Відповідно до норм Податкового кодексу України, подавати податкові декларації про майновий стан і доходи необхідно одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від самостійного обробітку земельних ділянок (паїв). Декларація за 2021 рік подається до 01 травня 2022 року.

14:27:15 14.02.2022

Виплата дотацій бджолярам!

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2021 року № 517 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107» передбачені зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».

13:33:00 14.07.2021

Старт ринку землі: найважливіші питання про новації у сфері землеустрою

Зняття так званого мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення – процес важливий та історичний. Це нова епоха для земельної сфери нашої держави. «Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю...» – віднині це, гарантоване Конституцією право, стосуватиметься і власників земельних ділянок.    Утім за десятиліття, коли українці люди не мали законодавчої можливості бути повноцінними розпорядниками своєї власності, українці розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи. У цьому документі ми зібрали найпопулярніші та найважливіші питання, які виникають у громад щодо земельного законодавства, та відповіді на них.

13:25:31 14.07.2021

Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради інформує

Розпорядженням Доманівського селищного голови В. Д. Власюка №53-р від  13 квітня 2021 року створено робочу групу з питань наповнення місцевого бюджету,  сприяння зайнятості населення, виявлення  порушень  законодавства  щодо користування земельними ресурсами.

15:27:55 08.06.2021