Міжнародний проєкт "CASE"

Проєкт CASE стартував у Доманівській громаді в середині вересня 2022 року. Він був ініційований та впроваджується ГС Бізнес Мережа Сільських Жінок за фінансової підтримки міжнародної організації Oxfam. Проєкт покликаний забезпечити відповідь на наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну шляхом підтримки стійкої продовольчої та енергетичної безпеки в сільськогосподарських територіальних громадах на Півдні, особливо для сільських жінок.

Молочні виробниці з Доманівської громади переймають досвід Львівських кооператорів та підприємиць

На запрошення Громадської спілки “Бізнес Мережа Сільських Жінок” 12 жінок – виробниць молока Доманівської та Мостівської громад – влітку 2023 року відвідали сімейні ферми та сироварні у Львівській області. “Ми вперше в житті зробили моцарелу власними руками, скуштували конфітюр з пелюсток галицької ружі, наповнились ідеями та новими знаннями”, - ділиться учасниця поїздки Альона.

16:25:50 21.08.2023

Проєкт CASE їде у віддалені села громади

Громадська спілка «Бізнес Мережа Сільських Жінок» https://www.facebook.com/rwbn.ua продовжує працювати в Доманівській громаді для втілення проєкту CASE, щоб забезпечити відповідь на наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну шляхом підтримки стійкої продовольчої та енергетичної безпеки в сільськогосподарських територіальних громадах на Півдні, особливо для сільських жінок. Проєкт впроваджується за підтримки міжнародної неурядової організації Oxfam GB.

13:08:25 30.03.2023

Підтримка та розвиток для жінок Доманівської громади

Громадська спілка «Бізнес Мережа Сільських Жінок» вітає всіх з Міжнародним жіночим Днем та запрошує жінок Доманівської громади долучитися до нашої спільноти. З 2016 року ми об’єднуємо жінок, які займаються агровиробництвом, переробкою, або мають інший бізнес в селах України. Жінок, які прагнуть розвиватися, бути незалежними у прийнятті рішень, наполегливо шукають знань та ресурсів для втілення своїх мрій. Ми відкриті для всіх, незалежно від того великий чи малий у вас бізнес, чи досвідчена ви підприємиця, чи тільки розпочинаєте свою справу. Ми запрошуємо до комунікації місцеву владу для просування спільних ініціатив.

09:19:44 08.03.2023

Проєкт CASE допомагає домогосподарствам, комунальним підприємствам та кооперативу Доманівської громади

У вересні 2022 року Доманівська громада долучилась до міжнародного проєкту CASE, що був ініційований та впроваджується ГС Бізнес Мережа Сільських Жінок (https://www.facebook.com/rwbn.ua/ ) за фінансової підтримки міжнародної організації Oxfam. Проєкт покликаний забезпечити відповідь на наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну шляхом підтримки стійкої продовольчої та енергетичної безпеки в сільськогосподарських територіальних громадах на Півдні, особливо для сільських жінок.

10:56:21 27.12.2022

Стартує опитування в рамках нового проєкту в Доманівській громаді

В Доманівській громаді розпочинає роботу новий проєкт CASE, який покликаний забезпечити відповідь на наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну шляхом підтримки сталої продовольчої та енергетичної безпеки в сільськогосподарських територіальних громадах на півдні, особливо для сільських жінок. Реалізує проєкт Громадська спілка "Бізнес-мережа сільських жінок" за підтримки міжнародної організації Oxfam. Проєктом передбачена допомога 1000 домогосподарствам засобами виробництва для рослинництва та тваринництва, підвищення енергоефективності соціальних об'єктів та розвиток виробничого потенціалу сільськогосподарського кооперативу «Оберіг-Агро». Наразі Бізнес мережа сільських жінок проводить опитування серед мешканок та мешканців Доманівської громади, в тому числі тих, що мають статус  ВПО, для виявлення найбільш поширених актуальних потреб у засобах для ведення аграрного виробництва на рівні домогосподарств.  Доступ до опитування буде відкритий до 10 листопада 2022 року. Анкету  та додаткову інформацію ви можете знайти за посиланням: https://forms.gle/ssWZyFhLyePSLFZG9 Учасникам опитування гарантується дотримання вимог законодавства України щодо захисту персональних даних. Контактні дані, залишені респондентами, будуть використовуватися лише для організації комунікацій щодо передачі засобів виробництва та  інших активностей проєкту CASE.

13:37:27 26.10.2022