Гід з державних послуг

Які послуги у сфері зайнятості доступні на Гіді?

https://thedigital.gov.ua/news/yaki-poslugi-u-sferi-zaynyatosti-dostupni-na-gidi Якщо ви шукаєте роботу або потребуєте державної підтримки через безробіття — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як зареєструватися в центрі зайнятості та отримати необхідну допомогу. Тож більше не доведеться годинами розбиратися самотужки.

15:48:46 14.07.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Якщо ви хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

11:48:45 22.06.2023

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

16:31:06 11.08.2022

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг. Потрібні документи

15:10:52 03.08.2022

Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді

Мінцифри зібрали найактуальніші послуги, пов'язані саме з цим складним часом. Послуги для ВПО, допомога постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів, повідомлення про пошкоджене майно, тощо: https://thedigital.gov.ua/news/derzhposlugi-shcho-aktualni-pid-chas-povnomasshtabnoi-viyni-na-gidi

10:59:35 06.06.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.  Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

14:49:34 10.02.2022