Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Оприлюднюємо проєкт та аналіз регуляторного акта - рішення Доманівської селищної ради "Про затвердження Положення пропорядок сервітутного (обмеженого) використання  земель комунальноївласності Доманівської селищної ради, на які поширюється право земельного сервітуту"

15:41:31 23.07.2021

Проєкт та аналіз регуляторного акта – проєкту рішення Доманівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Доманівської селищної ради на 2022 рік»

Оприлюднюємо проєкт та аналіз регуляторного акта –  проєкту рішення Доманівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Доманівської селищної ради на 2022 рік»

15:47:57 03.06.2021