Ліцей "Успіх" Доманівської селищної ради

Повне найменування юридичної особи - ЛІЦЕЙ УСПІХ ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Скорочена назва Ліцей "Успіх" Доманівської с/р

Статус юридичної особи

Код ЄДРПОУ  3782****

Директор ліцею - Богдан Віталій Вікторович

Інформаційна сторінка http://domanivkarnvk.at.ua/

Місцезнаходження юридичної особи:
Телефон:
Ел. Пошта ----

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ЛІЦЕЮ УСПІХ

Назва структурного підрозділу Адреса розташування та контактна інформація Керівник підрозділу
Початкова  школа  (1-4  кл.)  Ліцею  «Успіх»  Доманівської  селищної  ради
Миколаївської  області
 Гімназія (5-9 кл.) Ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської
області
 Ліцей  «Успіх»  (10-12  кл.)  Ліцею  «Успіх»  Доманівської  селищної  ради
Миколаївської  області
  Богдан Віталій Вікторович
Петропавлівська  філія  Ліцею  «Успіх»  Доманівської  селищної  ради Миколаївської  області   Кудіна Наталія Володимирівна
Царедарівська філія  Ліцею  «Успіх»  Доманівської  селищної  ради Миколаївської  області   Кудін Олег Миколайович
Новоолександрівська філія  Ліцею  «Успіх»  Доманівської  селищної  ради Миколаївської  області   Нестер Василь Григорович
Підрозділ дошкільної освіти «Промінець» Ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської області   Кудін Олег Миколайович
Підрозділ дошкільної освіти «Сонечко» Ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської області   Нестер Василь Григорович

23-24 червня 2022 р. відбулася XІV Науково-практична онлайн-конференція«ПРОЄКТУВАННЯ РОЗВИТКУ ТА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ОБДАРОВАНОЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ» https://drive.google.com/.../1BEYjjd3YaUEcT3ybWif.../view... Це традиційна конференція, яка проводиться постійно починаючи з 2008 року згідно з планами роботи НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ.   Організаторами конференції в цьому році є: Інститут обдарованої дитини НАПН України, ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ, ЛІЦЕЙ «УСПІХ» ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Мета конференції: обмін досвідом і виявлення інноваційних підходів в контексті розв’язання проблем проєктування розвитку обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу в онлайн-режимі з використанням хмарного сервісу "Універсал-онлайн", підготовки педагогічних працівників для роботи з обдарованими дітьми. Наукова тематика конференції: - проєктування розвитку обдарованості учня в системі взаємодії учасників освітнього середовища в умовах віського стану; - підготовка педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми в системі післядипломної педагогічної освіти; - комплексна соціально-психолого-педагогічна діагностика обдарованості; - моніторинг інтелектуального розвитку обдарованої особистості в онлайн-режимі; - педагогічна підтримка науково-дослідницької діяльності учнів; - соціальна адаптація обдарованих учнів в умовах інформаційно-освітнього середовища; - психологічні та педагогічні аспекти професійного самовираження творчої особистості в умовах профілізації сучасної школи.

17:12:46 23.06.2022