Інформаційна сторінка відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Доманівської селищної ради

Керівник — Пилипюк Василь Миколайович

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул.**********, ел.пошта doman_zhkgab@ukr.net , тел. (099)0422088

Положення про відділ

Графік особистого прийому громадян

Штатний розпис

Посадові інструкції працівників відділу

Упорядкування населених пунктів громади

Санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади. Тому, з настанням весни, прибирання та упорядкування території навколо пам’ятних знаків, кладовищ, біля адміністративних будівель, парків, територій вулиць розпочато у всіх населених пунктах Доманівської громади.

11:06:24 25.05.2023

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», вiддiл житлово-комунального господарства та благоустрою Доманiвської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на  заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

08:37:54 24.05.2023

Шановні жителі громади!

У зв’язку з настанням сприятливих погодних умов та з метою покращення зовнішнього вигляду вулиць населених пунктів громади звертаємося до всіх жителів громади з проханням розпочати прибирання присадибних ділянок та прилеглих до них територій.

15:52:18 21.02.2022

Проводиться благоустрій території Доманівської громади

Попри спекотні погодні умови працівники із благоустрою селищної ради продовжують роботи з прибирання та наведення ладу у населених пунктах Доманівської селищної ради. Закінчено роботи по обкошуванню центральних проїздів та прилеглої території кладовища селища Доманівка, здійснюється обкошування узбіч доріг. Щодня прибирається сміття у місцях загального користування.

11:46:06 29.07.2021

Відбулося засідання штабу Доманівської селищної ради з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 року

2 липня, заступник Доманівського селищного голови Олександра Сохань провела засідання штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 року на території громади.

14:12:17 06.07.2021

Про освітлення населених пунктів Доманівської громади

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради на звернення депутата селищної ради Анатолія Макогоненка та інших жителів громади щодо заміни ламп вуличного освітлення на 2 виборчому окрузі повідомляє:

16:58:54 23.06.2021

Інформація щодо благоустрою населених пунктів Доманівської громади

Відділом житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради проведено в поточному році значний обсяг робіт з благоустрою населених пунктів громади, а саме: ліквідовано 5 стихійних сміттєзвалищ у межах та за межами селища Доманівка, проведено роботи з упорядкування стихійного тимчасового сміттєзвалища за межами селища – (Зброшківський напрямок), здійснено поточний ремонт зовнішньої лінії  освітлення по вулицях Центральна, Ювілейна, Лихого, Дружби, Мельнична, Аграрна, Українська, Пірогова, Західна, Горького, Космонавтів, Суворова, Космонавта Комарова, відремонтували та упорядкували дитячі майданчики, проводиться постійне косіння зеленої маси на територіях парків, скверів, центрального стадіону, дитячих майданчиків, територіях біля дошкільних навчальних закладах, центральної площі селища, узбіччя доріг населених пунктів селищної ради.

17:20:49 16.06.2021