Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Інформаційна сторінка відділу житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради

Керівник

телефони

Електрона пошта

Графік особистого прийому громадян

Часи роботи

Миколаївська область,

смт Доманівка,

вул. Центральна 44, 56401

Цехоцький Віталій Всеволодович

doman_zhkgab@ukr.net

Понеділок - Четвер

Перерва

12.00 -13.00

П'ятниця

8.00 -16.00

Перерва

12.00 -13.00

Відбулося засідання штабу Доманівської селищної ради з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 року

2 липня, заступник Доманівського селищного голови Олександра Сохань провела засідання штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 року на території громади.

14:12:17 06.07.2021

Про освітлення населених пунктів Доманівської громади

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради на звернення депутата селищної ради Анатолія Макогоненка та інших жителів громади щодо заміни ламп вуличного освітлення на 2 виборчому окрузі повідомляє:

16:58:54 23.06.2021

Інформація щодо благоустрою населених пунктів Доманівської громади

Відділом житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради проведено в поточному році значний обсяг робіт з благоустрою населених пунктів громади, а саме: ліквідовано 5 стихійних сміттєзвалищ у межах та за межами селища Доманівка, проведено роботи з упорядкування стихійного тимчасового сміттєзвалища за межами селища – (Зброшківський напрямок), здійснено поточний ремонт зовнішньої лінії  освітлення по вулицях Центральна, Ювілейна, Лихого, Дружби, Мельнична, Аграрна, Українська, Пірогова, Західна, Горького, Космонавтів, Суворова, Космонавта Комарова, відремонтували та упорядкували дитячі майданчики, проводиться постійне косіння зеленої маси на територіях парків, скверів, центрального стадіону, дитячих майданчиків, територіях біля дошкільних навчальних закладах, центральної площі селища, узбіччя доріг населених пунктів селищної ради.

17:20:49 16.06.2021

Розпочато роботи щодо облаштування тимчасового сміттєзвалища за межами селища Доманівка

Розпочато роботи з облаштування на тимчасовому сміттєзвалищі твердих побутових відходів за межами селища Доманівка у напрямку села Зброшкове. Відділ житлово-комунального господарства, архітектури та благоустрою селищної ради вкотре звертається до мешканців селища з проханням вивозити тверді побутові відходи на вищевказане тимчасове сміттєзвалище за межами селища у напрямку села Зброшкове та не створювати стихійні сміттєзвалища.

11:59:11 27.05.2021

На території селища Доманівка ліквідовано стихійне сміттєзвалище

Працівники відділу житлово - комунального господарства, архітектури та благоустрою Доманівської селищної ради продовжують проводити роботи з благоустрою. 17  травня відремонтовано гойдалки на дитячому майданчику по вул Центральна, здійснено покіс трави на дитячому майданчику та на території пам’ятного знаку Жертвам Голодоморів.

14:51:53 18.05.2021

Роботи з благоустрою населених пунктів Доманівської громади

Продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів Доманівської селищної ради. На прохання громадськості у парковій зоні по вулиці Центральній селища Доманівка встановлено лавки для відпочинку. Працівники з благоустрою селищної ради наводять лад та чистоту у зонах відпочинку та місцях загального користування.

15:48:20 14.05.2021