Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

У Доманівці відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата створення: 10:20 24.06.2019

Щороку 22 червня українці відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Пам’ятна дата нагадує, що кожне людське життя має особливу цінність. З цієї нагоди у селищі Доманівка біля меморіального комплексу «Братська могила» проведено траурний мітинг. Архімандрит Антоній - настоятель Свято - Преображенського чоловічого монастиря провів Панахиду за загиблими воїнами. Громадськість та представники органів влади вшанували пам’ять хвилиною мовчання та поклали запалені свічки, квіти до підніжжя меморіалу.

День Державної Служби

Дата створення: 08:37 21.06.2019

Шановні працівники державної служби Доманівщини.

Засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги «Водопостачання»

Дата створення: 17:21 19.06.2019

Робочою групою Доманівської селищної ради проведено п’яте  засідання з розробки Плану удосконалення другої пріоритетної послуги з водопостачання на території Доманівської громади, який виконується в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

УВАГА!

Дата створення: 13:19 19.06.2019

День Медичного Працівника

Дата створення: 09:32 14.06.2019

Шановні медичні працівники!

Робоча зустріч з консультантами управління активами Програми DOBRE

Дата створення: 16:33 12.06.2019

12 червня в рамках проекту з підвищення ефективності управління активами Програми DOBRE відбулась зустріч працівників Доманівської селищної ради, консультантів з управління активами  – Ольгою Лебединською та Анастасією Сербіною та консультантом з земельних питань Віктором Бойко. Протягом декількох годин було обговорено та опрацьовано ряд дуже важливих питань та проблем. А саме:

Засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги «Водопостачання»

Дата створення: 16:00 06.06.2019

Робочою групою Доманівської селищної ради проведено четверте засідання робочої групи по розробці Плану удосконалення другої пріоритетної послуги з водопостачання на території Доманівської громади, який планується розробити в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Круглий стіл по запобіганню та протидії домашньому насильству

Дата створення: 15:47 06.06.2019

Провідним спеціалістом апарату управління Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А., 06 червня 2019 року взято участь в засіданні круглого столу на тему: «Про запобігання та протидію домашньому насильству та про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», який організовано управлінням соціального захисту населення Доманівської районної адміністрації в рамках співпраці суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Спеціалістами управлінням соціального захисту населення доведено до відома учасників заходу щодо змін в законодавстві з запобігання та протидії домашньому насильству, а саме розглянуто Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затверджений постановою КМУ № 658 від 22.08.2018.

Лекція-диспут серед учнівської молоді на тему прав та обов’язків дітей

Дата створення: 14:22 05.06.2019

5 червня 2019 року, в рамках просвітницької роботи у Доманівському НВК "Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - Центр дитячої та юнацької  творчості",  з метою роз’яснювальної роботи серед учнів середньої ланки загальноосвітньої школи щодо своїх прав та обов’язків, провідним спеціалістом Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А. проведено лекцію- диспут «Права та обов’язки дітей».