Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

В продовження теми, щодо створення ефективного Центру надання адміністративних послуг на території Доманівської об’єднаної громади

Дата створення: 14:57 21.08.2019

     14 працівників громади та Доманівської райдержадміністрації пройшли навчання за тематикою «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП. Гендерні питання у контексті надання адміністративних послуг». Протягом двох днів учасники підвищували професійний рівень та детально вивчали поняття ділового етикету і культури комунікацій з відвідувачами ЦНАП, принципи ділового етикету, особливості гендерноорієнтованого підходу роботи в ЦНАП.

Запрошення на військову службу за контрактом

Дата створення: 16:25 19.08.2019

«Військовий» – актуальна та дуже затребувана професія в рейтингу затребуваних професій сучасного ринку праці України, тому орієнтація незайнятих громадян на військову службу – один із пріоритетних та актуальних напрямків роботи, який проводить Доманівський районний військовий комісаріат. 

До уваги жителів громади!

Дата створення: 16:22 19.08.2019

В Доманівській селищній раді здійснюється підвіз осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Тренінг для представників ОТГ

Дата створення: 10:27 13.08.2019

       Представники Доманівської селищної ради взяли участь у дводенному тренінгу в м.Миколаєві "Налагодження системи внутрішнього контролю в ОТГ" для громад -партнерів Програма DOBRE в Миколаївській області. Це перша складова непростого процесу розробки плану дій з налагодження системи внутрішнього контролю для ОТГ.

Сучасний високоефективний центр надання адміністративних послуг в громаді

Дата створення: 10:25 12.08.2019

В рамках міжнародної Програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом, з метою розширення прав і можливостей громади, Доманівською селищною радою створюється сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Діти - сироти отримають державні кошти на придбання житла

Дата створення: 10:10 12.08.2019

09 серпня 2019 року, в Доманівській об’єднаній громаді під головуванням секретаря селищної ради Шульгіної Г.В. проведено засідання виконавчого комітету.

Оголошення!

Дата створення: 16:08 09.08.2019

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок!

Навчання-тренінг в селищній раді

Дата створення: 16:02 07.08.2019

       07 серпня командою HIPAC в особі тренера Оксани Гуненкової  розпочато 3-денний тренінг в рамках Програми «U-LEAD з Європою» щодо свторення «Центр надання адміністративних послуг». В тренінгу взяли участь спеціалісти ЦНАП  Доманівської РДА, депутати ради, громадськість. Учасники тренінгу отримали знання щодо отриманих  адміністративних послуг та їх груп.

Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

Дата створення: 16:39 06.08.2019

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово- побутових умов сільського населення «Власний дім», яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

Засідання постійної комісії по спрямуванню субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам

Дата створення: 16:47 05.08.2019

         1 сепрня, в малій залі Доманівської селищної ради відбулося засідання комісії з питань формування потреби щодо спрямування субвенції на придбання житла або призначення грошової компенсації на його придбання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.