Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

12 грудня 2018 року відбулися громадські слухання жителів сіл Царедарівка, Копані

Дата створення: 13:51 13.12.2018

В приміщенні школи с.Царедарівка 12 грудня 2018 року за участі заступників  селищного голови Гулича Володимира, Власюка Віктора, секретаря ради Шульгіної Галини, виконуючого обов’язки старости Шевченко Жанни, начальника фінансового відділу Гусарової Лариси, начальника відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз Олександри, виконуючого обов’язки начальника відділу земельних відносин Голумбйовської Тетяни відбулися громадські слухання жителів сіл Царедарівка, Копані об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради по обговоренню та формуванню Перспективного плану розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради на 2019-2021 роки. В обговоренні  взяли участь жителі Донченко Н., Козловська Т., Вєнц О., учасниками слухань підтримана пропозиція для включення її до плану - це здійснення капітального ремонту будівлі та приміщення сільського будинку культури с.Царедарівка, важливим питанням є вуличне освітлення с.Копані, с.Царедарівка.

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Дата створення: 11:13 13.12.2018

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

Зустріч з директором Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Валентином Бойко

Дата створення: 11:01 13.12.2018

12.12.2018 року в Доманівській сесійній залі відбулась зустріч з директором Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Валентином Бойко,щодо реформи децентралізації в Україні з подальшими планами на майбутнє. На зустріч були запрошені депутати та працівники Доманівської селищної ради.

ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

Дата створення: 10:18 13.12.2018

У 2018-19 навчальному році по всій країні  Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та Федерацією гандболу України, в рамках дитячого спорту, започатковано змагання чемпіонату України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед учнів різних вікових категорій . Вперше, чемпіонат України проводитиметься у чотири етапи.  

Зустріч з письменницею Ангеліною Кріхелі в Доманівській публічній бібліотеці

Дата створення: 14:02 12.12.2018

12.12.2018року письменниця Ангеліна Кріхелі зі своїм новорічним благодійним туром, завітала в Доманівську публічну бібліотеку, щоб поспілкуватись з юними читачами. зустріч з письменницею відбулася в Доманівській ЗОШ№2. Учні 4-х класів , мали змогу детальніше ознайомитися з творчістю письменниці. Ангеліна Крихелі є автором таких дитячих книг: "Спасти Кощея", "Королевство Диабетия" та ін. Учасники заходу із задоволенням спілкувалися з письменницею.В ході діалогу, діти отримували відповіді на свої запитання, а на завершення творчої зустрічі, мали змогу отримати автографа та сфотографуватися. Зустріч залишила в серцях дітей світлі враження та приємні спогади. Дякуємо Ангеліні та її літературному агенту Юрію Миколайовичу за приємні враження від зустрічі.

Проведення заходу в рамках просвітницької роботи з метою профілактики булінгу серед школярів

Дата створення: 13:57 12.12.2018

10 грудня, в рамках просвітницької роботи у Доманівському НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 –Центр дитячої та юнацької творчості» з метою профілактики булінгу серед школярів, провідним спеціалістом Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А. проведено захід з попередження проявів булінгу на тему: «Булінг в школі: визначення ,види, причини, наслідки та подолання негативного явища».

Повідомлення

Дата створення: 10:09 12.12.2018

В зв’язку з ремонтними роботами буде припинення постачання електроенергії з 8-00 до 17-00

11 грудня 2018 року відбулися громадські слухання жителів сіл Петропавлівка, Олександродар, Сила.

Дата створення: 15:57 11.12.2018

В приміщенні школи с.Петропавлівка 11 грудня 2018 року за участі заступника селищного голови Власюка В., секретаря ради Шульгіної Г., виконуючого обов’язки старости Білова С., начальника фінансового відділу Гусарової Л., начальника відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз О., виконуючого обов’язки начальника відділу земельних відносин Голумбйовської Т., спеціаліста Гнесної О. відбулися громадські слухання жителів сіл Петропавлівка, Олександродар, Сила об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради по обговоренню та формуванню Перспективного плану розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради на 2019-2021 роки. В обговоренні  взяли участь жителі Попик А.Г., Уманець О.Й., Карлик С.Г., учасниками слухань підтримані пропозиції для включення їх до плану - це здійснення капітального ремонту будівлі та приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с.Петропавлівка, забезпечення автобусним сполученням населені пункти та вирішення питання по капітальному ремонту частини автодороги державного значення загального користування Т15-06 «Миколаїв-Доманівка-Берізки», яка проходить по території об’єднаної територіальної громади.

Звернення до населення

Дата створення: 15:50 11.12.2018

                                                                                                                                  Додаток 2

Проведено зібрання

Дата створення: 15:17 11.12.2018

7 грудня  з нагоди Дня місцевого самоврядування у залі засідань проведено зібрання.