Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Доманівська селищна рада стала переможцем урядової програми з безкоштовного отримання спеціально обладнаних автомобілів

           22 березня 2019 року в м. Києві відбулась передача представникам територіальних громад, серед них і Доманівській селищній раді, п'ятнадцяти спеціально обладнаних автомобілів, для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Доманівська селищна рада однією  з перших в Україні за рахунок коштів державного бюджету отримала спецавтомобіль для перевезення осіб з обмеженими можливостями в рамках урядової програми. 

У заході взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Андрій Рева привітав п'ятнадцять громад, які отримали спеціально обладнані автомобілі для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, подякувавши представників їх органів місцевого самоврядування за небайдужість і  відповідальність, яку вони взяли на себе.

Цей захід є продовженням програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у минулому 2018 році.  Вона  вкрай важлива для усунення бар’єрів у життєдіяльності осіб з інвалідністю, у реалізації їх прав та транспортної доступності, особливо людей на візках.

Завдяки цій перемозі, жителі нашої громади, які мають порушення опорно-рухового апарату, матимуть змогу пересуватися із зручностями.

Таким чином, крок за кроком ми наближаємося до стандартів дотримання прав людини, де кожна особистість інтегрована в суспільство та має доступ до усіх благ та послуг.

 « повернутися до списку новин