Символіка Доманівської селищної ради

Символіка Доманівської громади складається із її герба, прапора та логотипу

Сучасний герб Доманівки складений на основі герба, затвердженого рішенням Доманівської селищної ради від 4 жовтня 2007 року №4 ІХ сесії 5 скликання і містить символи, які підкреслюють історію населених пунктів територіальної громади Доманівської селищної ради розташованої  на заході Миколаївської області.

Герб має єдине срібне поле, в якому по центру щита розташований стилізований вінок у вигляді шестикутного фортечного бастіону у плані червоного кольору. Він символізує єдність населених пунктів, які входять до складу територіальної громади Доманівської селищної ради. Це шість історичних поселень і хуторів яких у 1802 р. територіально об’єднали: Доманівка, Забари, Зброшкове, Казаринське, Майорське і Чуйка.

Всередині вінка міститься синє гроно винограду із зеленим листям, яке символізує розвиток виноградарства у поселеннях з давніх часів. Виноград наділений ознаками святості; це символ життєвої ниви, радості і краси новоствореної сім’ї, її добробут.

Стиглий пшеничний колосок із стеблом символізує сільськогосподарську діяльність мешканців та родючість земель. Колосок символізує також достаток і благополуччя.

Сигль “Д” зеленого кольору – початкова  літера у найменуванні центральної садиби Доманівської селищної ради.

Срібний колір герба символізує чистоту, радість і правдивість. Замінює собою білий колір – уособлює благородство і відвертість.

Зелений колір колоска і сигля “Д” символізує надію і волю, а також належність до територіальної громади Доманівської селищної ради, на гербі якого зелений колір основний.

Червоний колір вінка символізує мужність і любов.

Герб територіальної громади Доманівської селищної ради подається у прямокутному щиті із закругленою нижньою частиною, який має співвідношення сторін 5:6. Щит обрамований зеленою облямівкою (канвою) і прикрашений стилізованим бароковим картушем золотого кольору у національному українському стилі. Зверху щит увінчаний срібною мурованою короною із трьома бланками (зубцями) з чорними швами, що означає для центральної садиби територіальної громади Доманівки статус селища міського типу.

На мурованій срібній стіні корони викарбовані дата заснування центральної садиби “1802” червоним кольором та найменування  “Доманівка” зеленим кольором.

Фото без описуПрапор Доманівської селищної ради являє собою  прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін  2:3 складається з двох рівновеликих  горизонтальних смуг блакитного і жовтого  кольорів. Біля древка зелена смуга в 1/3 довжини  прапора, у верхній частині якої щиток: в білому  полі червона літера "Д".

Логотип об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради являє собою: сонце, землю, колоски, поле, небо. Зображення в стилі букви «Д» з надписом «Доманівська громада».

Кольори логотипу: від світлого до темного жовтого, бронзовий (або темно - помаранчовий), голубий, зелений, білий, червоний.

Фон білий.

Співвідношення сторін по крайніх точках, тобто висота та ширина однакові (квадрат). Розміри емблеми – у залежності від застосування.

Рішення про затвердження логотипу