Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Участь шкільної та дошкільної молоді громади у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля»

         Традиційно щороку навчальні заклади Доманівської селищної ради долучаються до акції «За чисте довкілля» прибираючи  територію, де розташований заклад та частину прилеглих територій. Працівники закладів  та учні шкіл,  на чолі зі своїми вчителями проводять роботи по прибиранню та благоустрою, а саме: згрібають листя, замітають, вивозять сміття, підбілюють бордюри.

        За результатами тижневої роботи  вже прибрано та вивезено сміття у всіх навчальних закладах,  висаджено дерева, кущі японської айви, що символізують продовження життя, розквіт майбутнього, добробут та процвітання, то нехай зелені насадження, розростаються та квітнуть на радість людям. Приведено у належний стан  квіткові клумби.

      Упорядкування та приведення до належного естетичного стану території  в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини та  ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості.

      Давайте долучатися до заходів благоустрою  не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».« повернутися до списку новин