Першість Миколаївської області з шахів

28 березня в м. Вознесенськ (на базі Вознесенської ДЮСШ) відбулася першість Миколаївської області з шахів серед учнів спортивних шкіл 2004-2005 років народження і молодші.

Доманівську ДЮСШ представляли юні шахісти під керівництвом тренера-наставника Шевцова О.І.

Змагання проводилися по коловій системі  за загальноприйнятими правилами шахового кодексу України.

За таблицею результатів юні шахісти Доманівської ДЮСШ  вибороли перше командне місце першості Миколаївської області з шахів серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Миколаївської області.

Вітаємо юних шахістів з перемогою – Котик Наталію, Кравченко Валентину, Тупчія  Юрія,  Бельченка Сергія,  Клос Максима, Ворожбита Івана, Татару Олександра.