Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Детальний план території

          Доманівська селищна рада повідомляє, що з 21.03.2019 починається обговорення містобудівної документації – детального плану території на земельні ділянки, які належать на праві приватної власності площею 18.0 га за межами селища Доманівка в межах території Доманівської селищної ради, з метою розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво електростанції з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел (сонячна електростанція)).

Ознайомитися з проектом детального плану можна на офіційному сайті Доманівської селищної ради https://domanivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Містобудування та архітектура».

Пропозиції та зауваження подавати в письмовій формі виконкому Доманівської селищної ради за адресою: 56401, смт Доманівка, вул. Центральна, 48.

Громадські слухання з обговорення даного проекту детального плану території відбудуться 22.04.2019 о 10:00 у приміщенні Доманівської селищної ради в залі засідань на 2-му поверсі.

 

                                                                                         Виконавчий комітет Доманівської селищної ради