Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Головне управління держпродспоживслужби в Миколаївській області Первомайське управління інформує

Профілактика гострих кишкових інфекційних захворювань!

Первомайське управління  ГУ ДПСС  у Миколаївській  області наголошує, що  питання профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь завжди було актуальним, а наразі, у зв’язку з вимушеним переміщенням населення та настанням теплої пори року, воно постало особливо гостро.

08:25:34 27.07.2022

Вплив нітратів на організм людини

Якщо ви купували цьогоріч кавун, то певно думали про те - чи не забагато в ньому нітратів? Авжеж, адже всі чули про негативний ефект нітратів для нашого організму. У більшості людей слово “нітрат” - це синонім отрути. І чомусь воно завжди асоціюється з кавунами. Втім, тут є два але: 1 - нітрати - це далеко не завжди отрута і 2 - вони містяться не лише в кавунах, а й в багатьох овочах і фруктах, воді та навіть в нашому організмі.

08:03:37 21.07.2022

Держпродспоживслужба інформує

Первомайське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що безпечною для вживання є вода, що відповідає вимогам «Про затвердження Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

14:09:30 11.07.2022

Як врятуватися від спеки та зберегти здоров'я

Для людини оптимальними показниками температури повітря в теплий сезон є 20–25°С, температура вище 25°С вважається несприятливою, оскільки здатна порушувати теплову рівновагу організму.

10:01:09 07.07.2022

Профілактичні заходи щодо недопущення виникнення холери!

Холера — це гостра діарейна інфекція, що виникає при вживанні харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae О1 або О139. Холера передається фекально-оральним шляхом від людини до людини, частіше при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні, а також через їжу і при побутових контактах. Без належного лікування може призвести до смерті.

16:03:58 04.07.2022

Увага, ботулізм! Запобігти захворювання можливо

Внаслідок воєнної агресії Російської федерації проти України в багатьох районах Миколаївської області відмічаються перебої з постачанням харчових продуктів. Тому населення використовує для харчування запаси харчових продуктів тривалого зберігання, домашні консерви, які вироблені в минулих роках. Це значно підвищує ризик на виникнення харчових отруєнь. Найтяжким серед яких є ботулізм.

16:23:00 09.06.2022

Первомайське управління доводить до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту

09:18:56 13.01.2022

До Первомайського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  «Щодо повідомлення RASFF».

09:06:34 13.01.2022