Комунальний заклад «Центр надання інтегрованих соціальних послуг» Доманівської селищної ради

Повна назва - КОМУНАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД  «ЦЕНТР  НАДАННЯ ІНТЕГРОВАНИХ  СОЦІАЛЬНИХ  ПОСЛУГ»  ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Скорочена назва - КЗ «ЦНІСП»  Доманівської селищної ради

Статус юридичної особи

Код ЄДРПОУ - 4450****

Керівник центру - Луценко Світлана Михайлівна

Інформаційна сторінка центру https://cutt.ly/X608ezj

Адреса юридичної особи:
Телефон:
Ел. пошта: -----

Документи, звіти та плани центру

Положення роботи центру Положення

ПЕРЕЛІК соціальних послуг

Підставою  для  розгляду  питання  про  надання  соціальних, психологічних та фізичних  послуг  є :

13:43:59 11.03.2024

Працюють фахівці із соціальної роботи

З метою моніторингу потреб дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах соціальні фахівці КУ «Центр надання інтегрованих соціальних послуг» відвідали сім’ї, провели бесіди з батьками.

14:45:25 27.06.2023

Психологічна допомога діткам під час війни

Сьогодні, 19 травня 2023 року, в кімнаті психологічної підтримки Центру надання інтегрованих соціальних послуг Доманівської селищної ради проводились розвивальні ігри з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку: Пісочна та  арт терапія, малювання, ліплення із тіста - це не лише розвага, це розвиток уваги та психологічна допомога діткам під час війни.

15:43:41 19.05.2023

Проведено психологічний тренінг на тему “Весна, час розквітати”

Сьогодні, 30 березня у кімнаті психологічної допомоги Центру надання інтегрованих соціальних послуг Доманівської селищної ради проведено психологічний тренінг на тему “Весна, час розквітати”. На цьому тренінгу були застосовані різноманітні методики для покращення настрою, підняття самооцінки, покращення  навичок спілкування. Однією з найцікавіших методик, що були застосовані на тренінгу  стала методика Гарденотерапії. Гарденотерапія- є актуальним напрямом соціальної та психологічної  реабілітації, що базується на терапевтичних ефектах рослин.

14:38:15 30.03.2023

Психологічна допомога від стресу!

Стрес може впливати на організм у різних напрямках і мати різні наслідки. Особливо зараз, в такий важкий час, людям необхідно знати, як вийти зі стресу, та які методики застосувати для заспокоєння.

11:54:04 16.03.2023

У кімнаті психосоціальної підтримки проводяться індивідуальні консультації

15 лютого у кімнаті психосоціальної підтримки КЗ «Центр надання інтегрованих соціальних послуг», яка створена завдяки співпраці Доманівської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України») проведено психологічне консультування дитини.

13:25:02 16.02.2023

Проведений тренінг на тему: Закоханість, Любов та Кохання

Сьогодні, 3 лютого у кімнаті психосоціальної підтримки, яка створена завдяки співпраці Доманівської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України») проведений тренінг на тему: Закоханість, Любов та Кохання.

14:27:24 03.02.2023

Кімната психологічної підтримки та соціальної реабілітації готова допомогти всім, хто потребує підтримки.

Проект «Психосоціальна підтримка соціальних інституцій партнерських громад», який Доманівська селищна рада впроваджує разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) набирає обертів.

14:32:13 14.12.2022

Кімната психосоціальної підтримки надає допомогу

В кімнаті психосоціальної підтримки створеної завдяки співпраці громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»), проведено психологічні тренінги на тему: Як протистояти насильству?

10:46:17 08.12.2022