Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

До уваги жителів Доманівської громади!

У зв’язку з різким зростанням захворюваності на COVID – 19 на території Доманівської громади, для стримування  епідемічної ситуації на території громади  Доманівська селищна рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, до фізичних осіб-підприємців, до всіх жителів Доманівської громади з проханням дотримуватись та виконувати протиепідемічні  обмеження, а саме: виконання вимог маскового режиму, дотримання профілактичної дистанції, використання дезінфікуючих  засобів, подальше проведення вакцинації населення громади.

14:21:36 28.01.2022

Державне агентство водних ресурсів нагадує про обов’язкове подання звітності про використання води за формою 2ТП-ВОДГОСП (річна) «Звіт про використання води» до 01 лютого 2022 року

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (зі змінами від 18.12.2020) водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі – Звіт).

16:02:29 21.01.2022

До уваги жителів селища Доманівка

21.01.2022 року  у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт планується відключення електроенергії з 8.00 до 17.00 у селищі Доманівка по вулицях: Центральна, О.Ливадара, Свободи, Космонавтів, Лермонтова, Степова, Новоселів, Українська, Городня, Заводська, Затишна, Островідова, Горького, Пирогова, Чкалова, Механізаторів, Маресьєва, Лихого, Зелена, Ломоносова, Миру, Спортивна, Тиха, Дружби, Пастера, Героїв Небесної Сотні, Первомайська, Лісна, Денисенка, Перемоги, Північна, Пушкінська.

16:19:18 18.01.2022