Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Доманівка вшановуватиме своїх загиблих Героїв

Завтра, 23 вересня 2022 року, орієнтовно о 12.00 Доманівка вшановуватиме своїх загиблих Героїв: Піроженка Миколу Юрійовича Буяшенка Віктора Анатолійовича, які віддали свої життя, визволяючи від рашистських загарбників Херсонщину. Всі, хто бажає віддати шану Героям, слідкуйте за нашими дописами. Ми повідомимо час і місце прощання.

13:37:32 22.09.2022

Повідомлення випускникам

Соціальна  програма Scholarship пропонує молоді виграти грант (стипендію) на сплату року навчання в українському виші (приватному або державному).

09:16:46 21.09.2022

Дайджест грантів та бізнес-можливостей для підприємців

Шановні жителі Доманівської громади громад! Ініціатива «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти підтримки бізнесу в громадах», що реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», для місцевого розвитку. До Вашої уваги перелік можливостей для бізнесу, серед яких гранти, пільгові кредити, стажування, бізнес-інкубатори та державні програми підтримки.

09:45:49 26.08.2022

До уваги користувачів, орендарів, власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), нерухомого майна розташованого на території Доманівської територіальної громади!

Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради,  повідомляє про необхідність  сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.

09:58:33 25.08.2022

До уваги платників податків!

Наказом ДПС України №173 від 28.03.2022 (зі змінами та доповненнями) від 09.06.2022  за  Головним  управлінням  ДП  у  Волинській  області  закріплено виконання  окремих повноважень Головного  управління ДПС  у Миколаївській області,  в  тому  числі  в  частині  здійснення  адміністрування  податків  і  зборів, платежів і ін. Для Вас працюють «Гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків у ГУ ДПС у Волинській області (у робочі дні з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 8.00 по 15.45 за телефонами):

11:44:51 16.08.2022

До уваги батьків!

Доманівська селищна рада запрошує молодих батьків, у яких підростає малеча, отримати підтримку від Unicef – підгузки № 5 (12 кг), та № 6 (16 кг).

09:32:40 11.08.2022

Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради, повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.

16:39:26 02.08.2022

Увага! Планове відключення електроенергії

Згідно з повідомленням АТ «Миколаївобленерго»,  1 серпня в смт Доманівка у зв’язку із поточним ремонтом відбудеться планове відключення електроенергії по вул. Центральна з 08-00 до 18-00 год.

15:22:51 29.07.2022

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території забудови земельної ділянки для розміщення полігону побутових відходів на території Доманівської селищної ради

Доманівською селищною радою оприлюднюється заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території забудови земельної ділянки для розміщення полігону побутових відходів на території Доманівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

10:55:40 27.07.2022

Оголошення про початок процедури розроблення детального плану території забудови земельної ділянки для розміщення полігону побутових відходів на території Доманівської селищної

Доманівська селищна рада  Вознесенського району Миколаївської області оголошує початок процедури розроблення детального плану території забудови земельної ділянки для розміщення полігону побутових відходів на території Доманівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

10:53:00 27.07.2022