Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Доманівська селищна рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на  заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

15:21:29 15.01.2024

Повідомлення про оголошення конкурсу

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

13:12:22 30.11.2023

Повідомлення про оголошення конкурсу

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських організацій.

13:11:48 30.11.2023

14:55:43 31.10.2023

14:55:29 31.10.2023

Увага! Важлива інформація!

До уваги жителів Доманівської громади! 17 та 18 серпня 2023 року на території Вознесенського району проводитимуться багатоступеневі командно - штабні навчання з цивільного захисту.

16:25:01 10.08.2023

До уваги осіб які постраждали внаслідок війни та потребують лікування опіків та рубців

Проєкт Неопалимі – це реабілітаційна програма національного масштабу, що займається лікуванням деформаційної травми, опіків та рубців, для людей, що отримали поранення внаслідок війни та реалізується ГО «Український Волонтерський Центр» спільно з Асоціацією фахівців естетичної медицини Центральної та Східної Європи.  Проєкт функціонує по всій території України, а також у Польщі та Молдові.

09:39:04 03.08.2023