Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Оголошення

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Гуманітарний  штаб Доманівської селищної ради отримав 100 боксів з засобами гігієни, які містять: рушники, засоби для миття посуду, губки, зубна паста, зубні щітки, мило, засоби для гоління та інше.

17:02:44 22.06.2022

Заходи з протипожежної безпеки під час жнив - запорука збереження врожаю!

Жнива завжди були підсумком роботи селян і вимагали високого рівня організації та відповідальності. Крім турбот, пов’язаних з підготовкою жнивного інвентарю працівникам агропідприємств потрібно захищати врожай від стихійних лих та пожеж.

14:34:29 21.06.2022

Заходи пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду, підвищенням температури навколишнього середовища, щорічно відзначається збільшення кількості пожеж. Як правило, в цей період відбувається прибирання територій та приватних домоволодінь.  Внаслідок чого громадяни несанкціоновано спалюють суху рослинність та сміття.

14:07:13 20.05.2022

Оголошення

Доманівська селищна рада отримала кури, як централізовану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених громадян. Вчора, 17 травня, гуманітарну допомогу отримували переселенці, які тимчасово проживають у смт Доманівка. В наступні дні допомога для ВПО буде направлена в старостинські округи громади. Внутрішньо переміщені громадяни, які проживають в Доманівці і не отримали кури, можуть за тел. 0664422050. Для отримання необхідно мати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

09:58:07 18.05.2022

Безвідсоткові кредити для сільськогосподарських підприємств

На сьогодні, державні банківські установи - АТ «Приватбанк», АТ «Укрексімбанк» та АТ АБ «Укргазбанк» вже приймають заявки від суб’єктів господарювання, які обробляють від 100 до 10,0 тис. га, на отримання таких кредитів.

08:22:30 30.03.2022

Доводимо до суб'єктів господарювання АПК

МінАгро та EOSDA на період посівної кампанії надасть усім українським фермерам безкоштовний доступ до EOS Crop Monitoring - супутникової онлайн-платформи точного землеробства для моніторингу полів. Ми закликаємо всіх аграріїв, які вважають, що супутникові дані будуть корисними під час посівного сезону:Зареєструватись на платформі - https://crop-monitoring.eos.com/Заповнити форму за посиланням. https://docs.google.com/forms/d/1_fKFTA6Y2AtzxNlYirvL8WuJHcKXUkThyoNB1c3eZPs/viewform?edit_requested=true Після чого, спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом, відкриють доступ до платформи та порадять, як отримати максимальну користь від супутникової аналітики. Кожному фермеру буде надано безкоштовний доступ до повного функціонала платформи на площу до 2000 га на період до 31 травня 2022 року. Якщо вам потрібно більше гектарів для моніторингу, будь ласка, вкажіть це у формі, і ми обробимо ваш запит окремо.

08:20:52 30.03.2022

Шановні Доманівці!

Сьогодні вся Україна самовіддано боронить Батьківщину. Доманівська громада теж активно включилась у захист. Вже скоро  ми здобудемо Перемогу, Перемогу добра над злом, людяності над звірством. То ж давайте збережемо все, що так турботливо громада створювала десятиліття.

13:20:04 16.03.2022