Дата: від до Скинути

26 жовтня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення про те, що 26 жовтня 2018 року о  14.00. в кабінеті селищного голови відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг. На засіданні  буде розглянуто проекти рішень «Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства Ринок смт.Доманівка» та «Про затвердження Правил торгівлі на ринку в смт Доманівка комунального підприємства Ринок смт.Доманівка».

14:49 24.10.2018

25 жовтня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальної власності

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення про те, що 25 жовтня 2018 року  11.00. в кабінеті селищного голови відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальної власності. На засіданні  буде розглянуто клопотання керівників закладів та проект рішення «Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік».

16:46 23.10.2018

Практикум для шкільних бібліотекарів та відповідальних за ведення та збереження бібліотечних фондів

19 жовтня 2018 року в медіа-центрі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  відбувся семінар шкільних бібліотекарів   Доманівської  ОТГ на тему: «Просування книги та підвищення її рейтингу в дозвіллі школярів».

16:48 19.10.2018

Шановні мешканці громади! Потрібна грошова допомога на лікування

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради  звертається до небайдужих людей з причини того, що на території Доманівської громади в с. Царедарівка проживає Пєшков Олександр Петрович, 1977 року народження, учасник АТО, який потребує вашої допомоги в лікуванні. Діагностували цироз печінки. Сім'я кожного дня витрачає  певну суму  коштів  на лікування.  Батьки пенсіонери.

13:53 18.10.2018

Перша зустріч з представниками програми “U-LEAD з Європою” по створенню спільного ЦНАПу у об’єднаній громаді.

16 жовтня представники програми “U-LEAD з Європою” вперше відвідали Доманівську громаду. Мета візиту – обговорення концепції створення спільного ЦНАПу у об’єднаній громаді.

10:44 17.10.2018

Відбулася двадцять п’ята сесія.

10 жовтня 2018 року відбулася ХХV сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань про створення тендерного комітету, затверджено Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель ProZorro, Положення про консультації з громадськістю в Доманівській селищній раді, підтримано звернення депутатів районної ради до голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови обласної ради та виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області прийнятого на ХХХІІІ сесії Доманівської районної ради від 28 вересня 2018 року, а також розглянуто земельні питання.

15:36 12.10.2018

Урочисті заходи до Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня святої Покрови Пречистої Богородиці

Напередодні відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня святої Покрови Пречистої Богородиці, Доманівська громада вшанувала мужність і звитягу захисників, які захищали і захищають кордони України.

13:52 12.10.2018

Шановна громадо!

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів Пресвята Богородиця вважається покровителькою славного війська козацького та всього українського народу. Цій традиції ми вірні і нині, так як вірні козацькому духу відваги і відданості Вітчизні. Це свято духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на землі.

15:35 11.10.2018