Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа Доманівської селищної ради

Повне найменування юридичної особи - ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Скорочена назва ДЮСШ

Статус юридичної особи

Код ЄДРПОУ

Директор школи - Власюк Володимир Дмитрович

Місцезнаходження юридичної особи:
Телефон:
Ел. Пошта ----

Вітаємо футболістів Доманівщини!

30 травня, в смт Арбузинка Миколаївської області відбувся фінал Кубка начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма "Разом до Перемоги" серед юнаків 2009-2010 років народження. Збірна команда Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери Ігор Дерев'янко та Григорій Туровський) виборола право "боротися" у фінальній частині вище названих змагань. За результатом запеклих спортивних баталій, цікавих ігрових моментів, майстерності кращих юних футболістів області, Доманівські футболісти посіли ІІІ місце, ставши бронзовими призерами змагань. Суддівською колегією, кращим гравцем змагань визнаний Андрій Туровський. Організатори Кубка, а це - Асоціація футболу Миколаївської області під патронатом начальника Миколаївської ОВА, нагородили переможців кубками, грамотами та сувенірами.

14:24:21 01.06.2023

Доманівські спортсмени здобули перші місця!

20 травня, в с.Новокрасне Арбузинської громади відбулися відкриті спортивні ігри з нагоди вшанування пам'яті  Героя - земляка В.І.Величка та відзначення Дня Європи в Україні. В спортивному заході взяли участь  команди Доманівської ДЮСШ з міні - футболу та шахів. В змаганнях з міні - футболу серед учнів 3-4 класів брали участь п'ять команд, за таблицею результатів зіграних ігор юні футболісти Доманівської спортивної школи вибороли перше місце, (тренери Ігор Дерев'янко та Григорій Туровський). Кращим гравцем визнаний Кирило Селезнєв (с.Маринівка).

16:54:08 22.05.2023