Міжобласний турнір з футзалу

Дата: 28.03.2019 12:45

Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа 27 березня 2019 року на базі Маринівського спортивного комплексу (філія Доманівської ДЮСШ) провела міжобласний турнір з футзалу, присвячений річниці звільнення Доманівщини від нацистських загарбників.

Міжобласний турнір проводився по двох вікових групах – 2005-06 та 2007-08 років народження. На запрошення організаторів турніру відгукнулися та взяли участь команди з міст  Южноукраїнськ, м.Подільськ Одеської області,  Маринівська філія Доманівської ДЮСШ та господарі турніру – Доманівська ДЮСШ.

В результаті зіграних ігор  місця розподілилися таким чином: серед вікової групи 2005-06 років народження перше місце посіли Маринівські вихованці ДЮСШ (філія Доманівської спортивної школи, тренер Туровський Г.С.), друге місце вибороли южноукраїнські футболісти,  а третє дісталося гостям з м.Подільськ Одеської області. Серед вікової групи 2007-08 років народження перше місце посіли футболісти м.Подільськ Одеської області, друге місце вибороли команда футболістів Доманівської ДЮСШ (тренер Дерев’янко І.Л.), а третє дісталося Маринівським футболістам (філія Доманівської ДЮСШ, тренер Туровський Г.С.)

На спортивно-масовому заході були присутні гості – це представник Федерації футболу Миколаївської області Балакін О.В. та заступник голови Доманівської селищної ради Власюк В.Д.. Організаторами міжобласного турніру та суддівською колегією були визнані номінації «Кращий» гравець, нападник, воротар, бомбардир діти були нагороджені грамотами та статуетками, а команди-переможці кубками та грамотами відповідного зразка.

Міжобласний   футзальний турнір був проведений, як завжди, на  високому організаційному та професійному рівнях. Учасники , тренери, батьки та вболівальники  достойно оцінили проведення спортивно-масового заходу.

Головне завдання – виконано. Підростаюче покоління повинно знати та пам’ятати величний подвиг визволителів Доманівщини від нацистських загарбників;  укріплення дружніх зв’язків з різними командами південного регіону  з футболу, а він, до речі,  є наймасовіший вид спорту і  зміцнення здоров’я та прищеплення навичок здорового способу життя учнів Доманівського регіону.