Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради

Керівник — Харченко Володимир Миколайович

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. Центральна 48, ел.пошта [email protected] , тел. (05152)9-17-72

Для зручності отримання частини адміністративних послуг мешканцями віддалених сіл від селища  Доманівка, при центрі створені віддалені робочі місця, які знаходяться за наступними адресами:

• 56435, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с.Петропавлівка, вул. Торгова, 16
  • 56429, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Царедарівка, вул. Українських Січових стрільців, 12
  • 56415, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Щасливка, вул. Шляхова, 26
  • 56429, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Маринівка, вул. Партизанів Холодноярської республіки, 20
  • 56455, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с. Володимирівка, вул. Миру, 26
  • 56437, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с. Зелений Яр, вул. Дніпрової Чайки, 43а

Положення про ЦНАП

Графік роботи ЦНАПу та віддалених робочих місць

Графік особистого прийому громадян

Регламент роботи ЦНАПу

Перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП

Штатний розпис

Посадові інструкції працівників ЦНАПу

Ми працюємо для Вас!

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради повідомляє, що від сьогодні відновлюється прийом громадян, а також юридичних осіб з надання адміністративної послуги «Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно». Зазначена інформація, потрібна для укладання угод із постачання газу, постачання електроенергії, у податкову службу, власникам майна, кому цікаво чи не реєструвались речові права на їхнє нерухоме майно без їх відому, а також для інших цілей.

08:54:16 24.10.2022

До відома громадян!

Як зареєструвати повідомлення про знищене та пошкоджене внаслідок бойових дій майно?

14:25:28 19.04.2022

Щодо перетину державного кордону громадянамиУкраїни в пунктах пропуску на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено

Кабінет  Міністрів України постановою від 28 лютого 2022 р. №170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон» затвердив тимчасовий порядок внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон строк дії якого продовжено.

16:07:12 23.03.2022

До відома жителів Доманівської громади!

Відповідно до погодженого графіка прийому громадян, кожного четвертого вівторка місяця з 10-00 до 12-00 годин, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради за адресою смт Доманівка, вул. Центральна, будинок 48, буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області. Ласкаво просимо всіх кому необхідно отримати послуги чи консультації!

09:27:40 01.07.2021