Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради

Керівник — Харченко Володимир Миколайович

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. Центральна 48, ел.пошта doman_cnap@ukr.net , тел. (05152)9-17-72

Для зручності отримання частини адміністративних послуг мешканцями віддалених сіл від селища  Доманівка, при центрі створені віддалені робочі місця, які знаходяться за наступними адресами:

• 56435, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с.Петропавлівка, вул. Торгова, 16
  • 56429, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Царедарівка, вул. Українських Січових стрільців, 12
  • 56415, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Щасливка, вул. Шляхова, 26
  • 56429, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Маринівка, вул. Партизанів Холодноярської республіки, 20
  • 56455, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с. Володимирівка, вул. Миру, 26
  • 56437, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с. Зелений Яр, вул. Дніпрової Чайки, 43а

Положення про ЦНАП

Рішення про створення пересувного віддаленого робочого місця

Графік роботи пересувного віддаленого робочого місця

Графік роботи ЦНАПу та віддалених робочих місць

Графік особистого прийому громадян

Регламент роботи ЦНАПу

Перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП

Штатний розпис

Посадові інструкції працівників ЦНАПу

Надання адміністративних послуг мешканцям Маринівського старостинського округу Доманівської селищної ради.

24 листопада 2023 року, адміністратори ЦНАП, у рамках роботи Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора, надали адміністративні послуги мешканцям Маринівського старостинського округу Доманівської селищної ради.

08:20:06 11.12.2023

Адміністративні послуги для маломобільних жителів громади

30 серпня 2023 року, адміністратори ЦНАП, у рамках роботи Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора, провели прийом громадян з надання адміністративних послуг у Відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Доманівської селищної ради в смт Доманівка.

09:40:51 31.08.2023

Мобільний офіс - запорука отримання доступних адміністративних послуг

З метою доступності отримання адміністративних послуг мешканцями нашої громади, 25 серпня 2023 року, адміністратори ЦНАП, у рамках роботи Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора, здійснили черговий виїзд для надання адміністративних послуг. Виїзд цього разу здійснено до Володимирівського старостинського округу.

13:57:05 25.08.2023

Нові послуги для ветеранів у ЦНАПах

Уряд розширив перелік послуг, які ветерани та їхні сім’ї  можуть отримати в ЦНАПах. Відтепер учасники бойових дій, їхні сім’ї, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу та отримати ще більше необхідних адміністративних послуг. Зокрема:

15:47:30 16.06.2023

Адміністративні послуги для маломобільних жителів громади

23 травня 2023 року, адміністратори ЦНАП, у рамках роботи Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора, провели прийом громадян з надання адміністративних послуг у Відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Доманівської селищної ради в смт. Доманівка.

15:50:36 23.05.2023

Надання адміністративних послуг за допомогою пересувного віддаленого робочого місця адміністратора

21 квітня 2023 року, адміністратори ЦНАП, здійснили виїзд Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора. Використовуючи «мобільний кейс», отриманий в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, провели прийом громадян з надання адміністративних послуг в Петропавлівському старостинському окрузі. Виїзні прийоми будуть продовжуватись і надалі.

14:25:15 21.04.2023

Адміністративні послуги в кожен населений пункт громади

В рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH ЦНАП Доманівської селищної ради отримав Пересувне автоматизоване робоче місце «Мобільний адміністратор». Сучасний компактний ПАРМ наближає адміністративні послуги до людей.

16:31:46 17.03.2023

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради повідомляє про початок роботи віддаленого робочого мобільного місця адміністратора Центру

За допомогою обладнання, яке Центр отримав від європейських партнерів, завдяки Програмі ЄС «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України», адміністратор Центру буде здійснювати прийом документів для отримання адміністративних послуг з виїздом до адміністративних будівель старостинських округів Доманівської територіальної громади, а також за місцем проживання, знаходження осіб, які досягли 80-річного віку,  осіб з інвалідністю 1 групи,  осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах громади.

14:20:19 03.01.2023