Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради

Керівник — Харченко Володимир Миколайович

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. Центральна 48, ел.пошта doman_cnap@ukr.net , тел. (05152)9-17-72

Для зручності отримання частини адміністративних послуг мешканцями віддалених сіл від селища  Доманівка, при центрі створені віддалені робочі місця, які знаходяться за наступними адресами:

• 56435, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с.Петропавлівка, вул. Торгова, 16
  • 56429, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Царедарівка, вул. Українських Січових стрільців, 12
  • 56415, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Щасливка, вул. Шляхова, 26
  • 56429, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с.Маринівка, вул. Партизанів Холодноярської республіки, 20
  • 56455, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с. Володимирівка, вул. Миру, 26
  • 56437, Миколаївська обл. Вознесенський р-н, с. Зелений Яр, вул. Дніпрової Чайки, 43а

Положення про ЦНАП

Графік роботи ЦНАПу та віддалених робочих місць

Графік особистого прийому громадян

Регламент роботи ЦНАПу

Перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП

Штатний розпис

Посадові інструкції працівників ЦНАПу

До відома жителів Доманівської громади!

Відповідно до погодженого графіка прийому громадян, кожного четвертого вівторка місяця з 10-00 до 12-00 годин, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради за адресою смт Доманівка, вул. Центральна, будинок 48, буде здійснюватись прийом громадян спеціалістами відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області. Ласкаво просимо всіх кому необхідно отримати послуги чи консультації!

09:27:40 01.07.2021