75 - річниці визволення Доманівського району від фашистських загарбників

Шановні жителі громади!

28 березня – особливий день для нашої громади. 75 років тому Доманівський район, був героїчно звільнений від фашистських загарбників.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,   хто загинув, визволяючи наш рідний край  від    нацистських окупантів.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність, наше мирне сьогодення.

Тож бажаю всім захисникам нашої Вітчизни та всім жителям здоров'я, миру та злагоди.

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою, секретар селищної ради

Галина Шульгіна