До відома громадян!

На виконання п.6 ст.7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», п. 4 розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 21.05.2016 №197-р «Про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків», листа Першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації від 26.12.2018 № 2416/25-05-29/6-18 та керуючись п.1 ч. «а» ст. 29, п.7 ч. «а» ст. 30, п.10 ч. «б»  ст. 32, ч.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Доманівської селищної ради винесено рішення щодо демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків розташованих на території Доманівської селищної ради.

15:27 08.02.2019

Засідання Ради регіонального розвитку Доманівського району

У середу, 13 лютого, об 14:00 год. У залі засідань Доманівської селищної ради відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Доманівського району.Під час засідання  ради відбудеться затвердження перспективного плану розвитку Доманівського району на 2019-2021 роки.

14:55 08.02.2019

Змагання з волейболу

05.02.2019 р. на базі Доманівського НВК у рамках проведення XVІІІ обласних Спортивних ігор відбувся І етап змагань з волейболу (юнаки), в яких взяли участь команди учнів 9-11 класів  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.   Після жеребкування та вітання, команди почали боротьбу на волейбольному майданчику. Демонструючи гарну гру, учасники змагань вели боротьбу за перемогу.

14:19 07.02.2019

Шановні жителі громади!

З початку 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2018  році.

08:35 07.02.2019

Засідання Робочої групи по SDIP за участю представників Київського офісу DOBRE

Сьогодні, в тренінговій залі Доманівської селищної ради, відбулось останнє засідання Робочої групи по SDIP. Засідання відбулося за участю представників Київського офісу DOBRE, а саме: програмного спеціаліста програми DOBRE Сафронової Наталії, спеціаліста з послуг місцевого  самоврядування USAID/DOBRE Program Бурдавіцина Максима, менеджера з будівництва USAID/DOBRE Program Мельника Олексія та спеціаліста з послуг місцевого самоврядування USAID/DOBRE Program Муратова Олександра.

16:48 05.02.2019