До відома громадян!

На виконання п.6 ст.7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», п. 4 розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 21.05.2016 №197-р «Про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків», листа Першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації від 26.12.2018 № 2416/25-05-29/6-18 та керуючись п.1 ч. «а» ст. 29, п.7 ч. «а» ст. 30, п.10 ч. «б»  ст. 32, ч.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Доманівської селищної ради винесено рішення щодо демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків розташованих на території Доманівської селищної ради.

15:27 08.02.2019

Засідання Ради регіонального розвитку Доманівського району

У середу, 13 лютого, об 14:00 год. У залі засідань Доманівської селищної ради відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Доманівського району.Під час засідання  ради відбудеться затвердження перспективного плану розвитку Доманівського району на 2019-2021 роки.

14:55 08.02.2019

Змагання з волейболу

05.02.2019 р. на базі Доманівського НВК у рамках проведення XVІІІ обласних Спортивних ігор відбувся І етап змагань з волейболу (юнаки), в яких взяли участь команди учнів 9-11 класів  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.   Після жеребкування та вітання, команди почали боротьбу на волейбольному майданчику. Демонструючи гарну гру, учасники змагань вели боротьбу за перемогу.

14:19 07.02.2019

Шановні жителі громади!

З початку 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2018  році.

08:35 07.02.2019

Засідання Робочої групи по SDIP за участю представників Київського офісу DOBRE

Сьогодні, в тренінговій залі Доманівської селищної ради, відбулось останнє засідання Робочої групи по SDIP. Засідання відбулося за участю представників Київського офісу DOBRE, а саме: програмного спеціаліста програми DOBRE Сафронової Наталії, спеціаліста з послуг місцевого  самоврядування USAID/DOBRE Program Бурдавіцина Максима, менеджера з будівництва USAID/DOBRE Program Мельника Олексія та спеціаліста з послуг місцевого самоврядування USAID/DOBRE Program Муратова Олександра.

16:48 05.02.2019

Засідання виконкому Доманівської селищної ради

31 січня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням секретаря Доманівської селищної ради Шульгіної Г.В., члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

15:54 01.02.2019

«Бюджетна прозорість – 2018»

29 січня в м. Києві відбувся захід «Бюджетна прозорість - 2018» завдяки консорціуму проектів міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Європейського Союзу, Уряду Канади, Фонду Східна Європа та Міжнародного фонду «Відродження», в якому взяли участь представники Доманівської селищної ради.

09:12 01.02.2019