захід з питання впровадження медичної реформи

26 грудня 2018 року  в залі засідань адміністративної будівлі Доманівської селищної ради відбувся захід з питання впровадження медичної реформи. Організатор заходу Центр розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області. На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації, голови об’єднаних територіальних громад Доманівського району, сільські голови, представники районної ЦРЛ, представники ЦПМСД та небайдужі жителі громади.

17:01 26.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ

26 грудня 2018 року о 11-00 год. в залі засідань на ІІ поверсі адміністративної будівлі Доманівської селищної ради (вул. Центральна, буд. 48, смт Доманівка), відбудеться захід з питання впровадження медичної реформи. Організатор заходу Центр розвитку місцевого самоврядування у Миколаївській області. Запрошуємо громадськість та небайдужих громадян взяти участь у даному заході.

13:43 25.12.2018

Відбулася двадцять сьома сесія.

21 грудня 2018 року відбулася ХХVІІ сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань серед яких: «Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік», прийнято рішення «Про бюджет Доманівської селищної ради на 2019 рік». На засіданні були присутні жителі смт.Доманівка.

15:38 22.12.2018

День Святого Миколая!

Традиційно щороку 19 грудня 2018 року на площі біля Доманівської селищної ради було проведено урочисті заходи  до Дня Святого Миколая .

17:20 21.12.2018