Відбулись змагання з баскетболу серед команд юнаків

У лютому місяці 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулись змагання з баскетболу серед команд юнаків (19.02.2019 р.) та дівчат (26.02.2019р.)  у рамках проведення  Спортивних ігор серед учнів 5-9 класів у 2018/2019 навчального року, з метою зміцнення здоров’я школярів та ведення здорового способу життя.

16:15 26.02.2019

Вже стало традицією в Доманівській об’єднаній територіальній громаді вітати 90, 95- річних ювілярів з днем народження

24 лютого свій 95-річний день народження відсвяткував мешканець смт Доманівка  Кіпорук Павло Степанович, учасник бойових дій Другої Світової війни.

15:34 25.02.2019

Про скликання чергової ХХІХ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 26 лютого 2019 року о 10 годині відбудеться чергова ХХІХ сесія селищної ради першого скликання.

08:34 25.02.2019

Проведений  семінар-практикум у формі ділової гри за темою «Зміцнення здоров’я  дошкільнят  засобами фізичного виховання»

Проведений семінар-практикум у формі ділової гри за темою «Зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання»

Сучасне життя ставить перед педагогічним колективом  Доманівського дошкільного навчального закладу№2 складні завдання щодо виховання та навчання дітей, вимоги до збереження їхнього здоров'я.

16:09 21.02.2019

Пам'ятний захід

20 лютого в смт Доманівка біля Стіни Пам’яті  відбувся пам’ятний захід – вшанування Героїв Небесної Сотні.

09:46 21.02.2019