Привітання з 90-річним ювілеєм!

Дата: 09.10.2019 14:29

8 жовтня 2019 року в смт Доманівка відзначала 90-річний ювілей сумлінна та відповідальна працівниця, жителька селища Ольга Василівна Галущенко. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник селищного голови Володимир Гулич.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

Сама ж іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділилася секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку.