Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Посвята в козачата

Доманівський ЗДО №2

Саме восени ми відзначаємо велике церковне свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ще в цей день офіційно в Україні відзначається свято Запорозького козацтва. Бо запорозькі козаки особливо шанували Покрову. Богородиця була їхньою заступницею в далеких походах, під  її покровом вони не боялися ні розбурханої стихії, ні злих ворожих сил.

Тож сьогодні 10 жовтня 2019року у нас у садочку свято –« Посвята в козачата».

Козацьку тему в закладах дошкільної освіти зазвичай втілюють під час розваг спортивного спрямування. Та це й не дивно, адже головні ознаки козаків — сила, спритність та вправність. Хоча відомо, що козаки були ще й затятими танцюристами, співаками, здатними на нестримні веселощі. Саме тому свято, покликане зацікавити дітей історією козацтва, його традиціями та звичаями, ми вирішили назвати «Козацькі розваги» та втілити у формі музично-спортивного свята.

На святі прозвучали патріотичні вірші, пісні, діти виконали народні таночки. Крім цього, дві команди юних козачат показали свою спритність, силу в естафетах та вправах спортивного характеру та отримали урочисті відзнаки – медальки за відвагу.« повернутися до списку новин