Відзначення 100-річчя Дня Соборності України

22 січня Україна відзначила День Соборності. 100 років минуло з Дня підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки та 101 рік – від прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної ради, який проголошував Українську Народну Республіку самостійною та суверенною державою.

13:41 23.01.2019

Навчання депутатів

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

13:41 18.01.2019

Казкове новорічне свято для малят

В Доманівському дитячому садку № 2 «Сонечко» пройшли новорічні свята. Діти з захопленням приймали участь у театралізованій казці разом з Дідом Морозом, Снігурочкою та казковими героями: танцювали біля красуні-ялинки, розповідали вірші, співали , щедрували та колядували.

16:05 16.01.2019

ДО "СОНЕЧКА" ЗАВІТАЛА НОВОРІЧНА КАЗКА

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора - для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

16:00 16.01.2019

Привітання з 90-річчям

14 січня 2019 року свій 90-річний ювілей відзначила жителька смт Доманівки Мішаглі Надія Іванівна.

10:12 16.01.2019

Оголошення

Підприємства з понад 8 працівниками також подаватимуть Звіт про квоти. Вперше - вже за 2018 рік!   04.01.2019 10197 15

09:53 16.01.2019

Щастя в дрібницях

Скільки живуть на світі люди, стільки вони підтримують свої традиції, а крім цього й створюють нові. Такі, як, наприклад, традиція поваги до старшого покоління. І мені здається, що з’явилася вона якось сама по собі, просто протягом спілкування.

16:06 15.01.2019

Одна історія про добро

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю діяльністю, звичайною і водночас такою потрібною, вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя.

16:04 15.01.2019