Вітання секретаря селищної ради з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2019 15:41

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ

ОСВІТЯНСЬКОЇ НИВИ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем  працівників освіти,

яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері до країни знань, науки, мудрості.

Вчитель - це капітан шкільного життя. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях.

Від депутатського корпусу її виконавчого комітету щиро дякую Вам за служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, за любов до наших дітей, терпіння.

Бажаю вам, дорогі вчителі, щоб ніколи не  знали ви втоми. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, здійснюються ваші плани.

Міцного здоров`я Вам, творчої енергії, людської поваги, а доля нехай завжди буде прихильною до Вас!

З повагою,                                                                                                                                                          секретар селищної ради Г.Шульгіна