Семінар вчителів фізичної культури закладів ЗЗСО Доманівської селищної ради

Дата: 09.10.2019 09:17

08 жовтня 2019 року на базі Доманівської дитячо-юначької спортивної школи відбувся методактив вчителів фізичної культури. Під час засідання розглядалися важливі моменти організації роботи щодо розвитку фізичної культури та спорту у закладах загальної середньої освіти Доманівської селищної ради. Було внесено пропозиції та розроблено план заходів на 2019-2020 навчальний рік відповідно до Календаря спортивно-масових заходів ХІХ обласних Спортивних ігор.

Учасники семінару активно обговорювали форми і методи організації уроків фізичного виховання, а також висловили свої рекомендації щодо організації  Спартакіади серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році.

Не залишились поза увагою і діти початкової ланки (діти 1-4 класів)для них вчителі фізичної культури організують змагання «Олімпійське лелеченя» та змагання з  легкої атлетики, які буде включено в основний план заходів.