Шановні енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке відзначають 22 грудня. Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі господарства без електричної енергії, яку ви своєю наполегливою працею доносите до кожної людини, кожного підприємства нашої громади. Люди, які присвятили себе енергетиці, – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам і вашим сім’ям!

13:02 21.12.2018

Забезпечення охорони хвойних насаджень на території Доманівської селищної ради

Доманівська селищна рада розпочала операцію «Новорічна ялинка», яка проводиться з метою недопущення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок, притягнення до відповідальності винних осіб за самовільну заготівлю і реалізацію незаконно зрубаних новорічних ялинок.

10:25 20.12.2018

18 грудня 2018 року відбулися громадські слухання жителів с.Забари.

В приміщенні комунальної власності с.Забари 18 грудня 2018 року за участі заступників  селищного голови Гулича Володимира, Власюка Віктора, секретаря ради Шульгіної Галини, начальника фінансового відділу Гусарової Лариси, виконуючого обов’язки начальника відділу земельних відносин Голумбйовської Тетяни відбулися громадські слухання по обговоренню та формуванню Перспективного плану розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради на 2019-2021 роки. В обговоренні  взяли участь жителі Підгорнюк Л.В., Крамаренко Р.Г., депутат селищної ради Гудзюк В.Б. , учасниками слухань підтримана пропозиція для включення її до плану - це здійснення ремонту водопровідної мережі с.Забари, вирішення питання вуличного освітлення.

16:31 19.12.2018

17 грудня 2018 року відбулися громадські слухання жителів сіл Зброшкове, Чорталка.

В приміщенні Зброшківського сільського клубу 17 грудня 2018 року за участі заступника  селищного голови Власюка Віктора, секретаря ради Шульгіної Галини, начальника фінансового відділу Гусарової Лариси, виконуючого обов’язки начальника відділу земельних відносин Голумбйовської Тетяни відбулися громадські слухання жителів сіл Зброшкове, Чорталка об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради по обговоренню та формуванню Перспективного плану розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради на 2019-2021 роки. В обговоренні  взяли участь жителі Павлюк Л.Й., Крутенко Л.В., Бібік Т.П., депутат селищної ради Капінос М.І. Учасниками слухань підтримана пропозиція для включення її до плану - це здійснення капітального ремонту будівлі та приміщення сільського клубу с.Зброшкове.

16:27 19.12.2018