Змагання з футболу

У рамках проведення ХІХ обласних Спортивних ігор у 2019-2020 навчальному  році 10 жовтня 2019 року, в смт Доманівка  на Центральному стадіоні,  було проведено змагання з футболу  серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради .

Змагання проводилися з метою популяризація та подальшого розвитку футболу  у Доманівській селищні раді, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

За звання переможців змагалися команди Доманівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 та Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Гра проходила в спортивній, гострій і безкомпромісній боротьбі та дружній атмосфері.  Юнацький запал та більше налаштування на перемогу дозволило учням Доманівського ЗЗСО    І-ІІІ ст.  № 1 виграти у суперника та посісти І місце.

Команди запам’яталися цікавою напруженою  грою.