Дата: від до Скинути

У Доманівській об’єднаній територіальній громаді обговорили питання продовження строку експлуатації та підготовки енергоблока №3 ВП ЮУАЕС до роботи в надпроєктний строк

23 жовтня 2019 року у Доманівській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч  жителів Доманівської селищної ради з делегацією ВП «Южноукраїнська АЕС» з питання продовження строку експлуатації та підготовки енергоблока №3 Южноукраїнської АЕС до роботи в надпроєктний строк.

16:08 23.10.2019

Нарада з керівниками закладів освіти Доманівської селищної ради

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради за участю заступника селищного голови Власюка В.Д., секретаря селищної ради Шульгіної Г.В. 18 жовтня 2019 року проведено нараду з керівниками закладів освіти. Під час заходу було розглянуто питання щодо готовності закладів до осінньо-зимового періоду, формування бюджету на 2020 рік, моніторингу забезпечення прозорості та інформаційної відкритості веб-сайтів закладів освіти, нормативного забезпечення на 2019-2020 навчальний рік. Всі учасники заходу взяли активну участь в обговоренні вищезазначених питань. Особливу увагу було приділено нормативному забезпеченню закладів освіти на 2019-2020 навчальний рік та бюджетним запитам на 2020 рік. У заході взяли участь 18 осіб.

14:26 18.10.2019

Семінар для представників ОТГ

Представники Доманівської селищної ради взяли участь у семінарі на тему: "Служба в органах місцевого самоврядування та кадрові питання в ОТГ", який проходив  на базі Миколаївського  Центру розвитку місцевого самоврядування в м. Миколаєві за сприяння Програми "U-LEAD з Європою"

13:40 11.10.2019