Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

З 10 серпня розпочнуть роботу заклади дошкільної освіти Доманівської селищної ради

3 серпня проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Доманівської селищної ради за головуванням заступника селищного голови по виконавчій роботі Володимира Гулича.

У порядку денному розглянуто питання:

  1. Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Доманівської селищної ради.
  2. Про розгляд результатів комісійного обстеження щодо поновлення роботи дошкільних закладів освіти на території Доманівської селищної ради.

За результатом розгляду яких, прийнято наступні рішення:

  • Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» продовжити до 31 серпня 2020 року дію карантину на території Доманівської селищної ради, встановленого  постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами);
  • Поновити роботу закладів дошкільної освіти з 10 серпня 2020 року, які розташовані на території Доманівської селищної ради. Доманівському закладу дошкільної освіти №3 Доманівської селищної ради поновити роботу за умови позитивного результату води та піску. Керівникам закладів дошкільної освіти забезпечити виконання заходів відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти в період карантину в зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).


« повернутися до списку новин