Змагання з баскетболу 5-9 класів

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради від 21 січня 2020 року № 9 Про проведення Спортивних ігор серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради у 2019/2020 навчальному році 6 лютого 2020 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 було організовано та проведено змагання з баскетболу (юнаки).         У заході взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради, а саме: Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1,  Петропавлівської філії Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ       І-ІІІ ступенів № 2.

15:41 10.02.2020

Увага! Планові роботи!

В зв`язку з роботами на повітряній лінії буде припинено подача електроенергії в смт Доманівка:

11:50 10.02.2020

ЩОБ ЗАПОБІГТИ ЗАХВОРЮВАННЮ НА АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ ТРЕБА ПРО НЬОГО ВСЕ ЗНАТИ

Африканська Чума Свиней (АЧС) - африканська лихоманка, східноафриканська чума, хвороба Монтгомері  - висококонтагіозна вірусна хвороба, яка перебігає гостро, підгостро, хронічно, безсимптомно й характеризується лихоманкою, геморагічним діатезом, ціанозом шкіри, некродистрофічними змінами паранхиматозних органів і високою летальністю, що призводить до значних економічних збитків. Для людини африканська чума свиней - безпечна.

14:08 03.02.2020

Із засідання виконавчого комітету

29 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, на порядок денний якого було винесено два десятка питань.

12:25 30.01.2020

До уваги споживачів газу!

З січня 2020 року споживачі газу будуть отримувати два рахунки: один - за газ, другий – за його доставку.

13:46 24.01.2020