Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

3 серпня своє 94-річчя відзначив ветеран Другої Світової війни Дудар Анатолій Терентійович

3 серпня своє 94-річчя відзначив ветеран Другої Світової війни Дудар Анатолій Терентійович.

«Засвідчуємо свою глибоку шану та повагу. Ваші роки – то Ваш скарб, їм ціни немає, Тож прийміть уклін від нас, щирі слова шани, Всякий день й усякий час пишаємось ми Вами! Бажаємо  Вам  міцного  здоров’я, молодечого запалу, невичерпного оптимізму, злагоди та достатку!», - з такими словами вдячності сивочолого ветерана вітали заступник селищного голови по виконавчої роботі Володимир Гулич, заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Фалько, голова Доманівської районної організації ветеранів України Раїса Осадчук.

На долю Анатолія Терентійовича випали важкі випробування: визволяючи свою Батьківщину від фашистських загарбників, він пройшов бойовий шлях від рідної Доманівщини до озера Балатон, де зустрів радісну звістку про Велику Перемогу. Після демобілізації з армії повернувся на батьківщину, працюючи в колгоспі не одноразово він отримував нагороди та велику пошану односельців.  

Дякуючи за турботу, ветеран для почесних гостей як завжди заспівав українські та авторські пісні, які до речі, сам пише, не зважаючи на свій поважний вік.
« повернутися до списку новин