Увага! Планові роботи!

У зв’язку з плановими роботами буде припинено подача електроенергії :

16:31 03.10.2019

Семінар вчителів іноземної мови закладів ЗЗСО Доманівської селищної ради

27 вересня 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся методактив вчителів іноземної мови з теми «Іншомовна комунікативна компетентність як шлях формування конкурентноспроможного випускника ».

15:04 27.09.2019

Педагогічна майстерня вчителів історії

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, молоді  та спорту виконавчого органу Доманівської селищної  26 вересня 2019 року  проведено педагогічну майстерню вчителів історії з проблеми «Дидактичні ігри на уроках історії».

12:01 26.09.2019

Методичний актив вихователів  закладів дошкільної освіти

Методичний актив вихователів закладів дошкільної освіти

25 жовтня 2019 року на базі Доманівського закладу дошкільної освіти №3 відбувся методичний актив вихователів з питання   «Науково-методичне забезпечення компетентних практичних дій педагога. Створення простору для особистісного розвитку  дитини дошкільного віку».

11:29 25.09.2019

Встановлення пішохідних переходів в смт Доманівка

Сьогодні, 24 вересня, виконавчим комітетом Доманівської селищної ради на перехресті вулиць Свободи та О.Ливадара розпочато нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «Пішохідний перехід» на асфальтовому покритті дороги, де попередньо на узбіччі доріг було встановлено дорожні знаки 5.35.1 «Пішохідний перехід». Перевагою облаштування пішохідних переходів є суттєве підвищення рівня безпеки громадян на селищних дорогах.

13:16 24.09.2019

До уваги жителів громади!

23 вересня  2019 року о  15 годині  в Доманівському районному будинку культури відбудеться зустріч із народним депутатом України по 131 округу Чорноморовим Артемом.

13:26 20.09.2019