До школи на новому шкільному автобусі

Дата: 20.08.2020 16:26

Фото без описуСьогодні, 20 серпня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік вручив ключі від нового шкільного автобусу директору Доманівської ЗОШ І-ІІІст. №2 Анатолію Макогоненку.

Вручаючи ключі Олександр Стаднік  зазначив: «Це дійсно гарна подія, адже шкільні автобуси в сільській місцевості – це регулярне та комфортне безоплатне перевезення учнів до місць навчання».

Придбання Доманівською селищною радою нових автобусів здійснено завдяки активній участі у обласній Програмі «Освіта», мета якої, є надання якісних освітніх послуг опорним освітнім закладам об’єднаних територіальних громад Миколаївської області за рахунок державної субвенції, коштів обласного бюджету та співфінансування органами місцевого самоврядування. Так, відповідно до рішення Доманівської селищної ради від 28 травня 2020 року №1 «Про внесення  змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2020 рік» сума співфінансування склала 200тис. грн, або 10% від загальної вартості транспортного засобу.