Дата: від до Скинути

Доманівська ОТГ разом із експерткою Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети" ознайомилися з результатами оцінювання прозорості бюджетного процесу громади

У середу, 9 жовтня 2019 року у малій  сесійній залі Доманівської  селищної ради відбулася зустріч з експерткою Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети" Заворотченко Оленою та секретарем селищної ради, керуючою справами, начальником та головним спеціалістом фінансового відділу, де були презентовані результати оцінювання прозорості бюджетного процесу громади за 2018-2019 роки. Оцінювання проводилось вже вдруге, і якщо минулого року рівень прозорості місцевого бюджету дорівнював 20,35%, то за рік команда селищної ради зуміла вдвічі підвищити рівень прозорості бюджету  (рівень прозорості місцевого бюджету становить 45,91%)  завдяки оприлюдненню бюджетної інформації на офіційному сайті для дотримання вимог закону України «Про доступ до публічної інформації» та базового бюджетного законодавства.

13:07 11.10.2019

Чергове засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке відбулося 09 жовтня 2019 року під головуванням секретаря Доманівської селищної ради Шульгіної Г.В, члени виконавчого комітету розглянули ряд питань що стосуються безпосередньо життєдіяльності громади.

11:02 11.10.2019

Змагання з футболу

У рамках проведення ХІХ обласних Спортивних ігор у 2019-2020 навчальному  році 10 жовтня 2019 року, в смт Доманівка  на Центральному стадіоні,  було проведено змагання з футболу  серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради .

15:05 10.10.2019

Увага! Планові роботи!

В зв`язку з роботами на повітряній лінії буде припинено подача елекроенергії:

14:32 10.10.2019

Привітання з 90-річним ювілеєм!

8 жовтня 2019 року в смт Доманівка відзначала 90-річний ювілей сумлінна та відповідальна працівниця, жителька селища – Ольга Василівна Галущенко. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник селищного голови Володимир Гулич.

14:29 09.10.2019

Семінар вчителів фізичної культури закладів ЗЗСО Доманівської селищної ради

08 жовтня 2019 року на базі Доманівської дитячо-юначької спортивної школи відбувся методактив вчителів фізичної культури. Під час засідання розглядалися важливі моменти організації роботи щодо розвитку фізичної культури та спорту у закладах загальної середньої освіти Доманівської селищної ради. Було внесено пропозиції та розроблено план заходів на 2019-2020 навчальний рік відповідно до Календаря спортивно-масових заходів ХІХ обласних Спортивних ігор.

09:17 09.10.2019

Партнерська взаємодія

На початку цього навчального року громадською організацією "Комфорт" при Доманівській ЗОШ №2" проведено опитування членів шкільної громади щодо покращення роботи навчального закладу, адже місія організації - комфортне життя для кожного мешканця Доманівської громади. Реалізуючи одну із пропозицій, у нашій школі було здійснено ініціативу «Партнерська взаємодія», яку присвятили Дню працівників освіти. Протягом дня уроки проводили не вчителі, а батьки. Які цікаві та незвичні уроки були за розкладом!

08:34 07.10.2019