Вшанування дня пам'яті жертв Голодомору в Доманівській громаді

Згадайте нас - бо ми колись жили.                                                             Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!                                                       Ми в цій землі житами проросли,                                                     Щоб голоду не знали люди вічно.

12:37 24.11.2019

« У СЕРЦІ КОЖНОЇ ДИТИНИ - ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ».

На землі великій є одна країна: гарна, неповторна, красна, як калина. І живуть тут люди добрі, працьовиті і скажу, до речі, ще й талановиті. Землю засівають і пісні співають, на бандурі грають і вірші складають про ліси і гори, і про синє море, про людей і квіти, то скажіть же діти, що це за країна? — Наша славна Україна! Такими словами розпочалося свято у Доманівському дошкільному закладі №2.

16:19 21.11.2019

МИ ЗА ПРОЗОРИЙ БЮДЖЕТ!

З метою підвищення рівня обізнаності мешканців про бюджет Доманівської  ОТГ, а саме, основні джерела його наповнення та основні напрями його витрачання на території  Доманівської  ОТГ відбулося представлення буклету «Бюджет для громадян» шляхом його розповсюдження серед мешканців громади.

14:10 19.11.2019

Оголошення!

На сайті Доманівської громади в розділі - Контакти працює онлайн платформа щодо зворотнього зв`язку.

15:30 18.11.2019

Доманівською ОТГ на наступний бюджетний рік намічено кроки щодо покращення показників Індексу колегіальної муніципальної спроможності

Доманівська ОТГ, на засадах відкритості та прозорості, здійснила самооцінку розвитку інституційної спроможності та забезпечення ресурсами на 2020 рік за Індексом колегіальної муніципальної спроможності (PMCI), встановленим програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) для громад-учасниць.

09:53 14.11.2019

Увага! Планові роботи!

В зв`язку з роботами на повітряній лінії буде припинено подача елекроенергії в смт Доманівка:

13:27 13.11.2019