Увага! Планові роботи!

В зв`язку з роботами на повітряній лінії буде припинено подача елекроенергії в смт Доманівка:

13:27 13.11.2019

Майбутні  читачі в гості до книги

Майбутні читачі в гості до книги

12 листопада біля  шкільної бібліотеки Доманівської ЗСОШ №1 було гамірно,  завітали маленькі гості – вихованці старшої групи дитячого садочка№2 «Сонечко» разом з вихователем Гузенко І.Д. та пом.вихователя Черноус О.П.  Їх радо зустрічав  бібліотекар  Струк Тетяна  Петрівна. Ознайомившись зі шкільною бібліотекою ,переглянувши книжкові новинки діти грали із Тетяною Петрівною в цікаві ігри, відгадували намальованих героїв із казок. На кінець веселої зустрічі Тетяна Петрівна звернулася до своїх нових читачів із словами:

15:36 12.11.2019

Завершився збір пропозицій до формування бюджету на 2020 рік Доманівської селищної ради

31 жовтня завершився збір пропозицій до формування бюджету Доманівської селищної ради на 2020 рік, який проводився в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» за підтримки програми «DOBRE». Дякуємо за всі надані пропозиції до бюджету громади на 2020 рік. Всі ваші пропозиції будуть розглянуті на засіданнях постійних комісій Доманівської селищної ради при формуванні бюджету на 2020 рік.

11:46 04.11.2019

Участь в обласному конкурсі

2 листопада 2019 року в Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» відбувся обласний конкурс фольклорних, вокальних колективів та солістів вокалістів «Діапазон» в якому взяв участь фольклорний колектив «Червона калина» Олександродарського сільського будинку культури керівник Ірина Ткаченко Доманівської громади та отримали диплом ІІІ місце в номінації фольклорні колективи.

10:10 04.11.2019

Увага! Планові роботи!

В зв`язку з роботами на повітряній лінії буде припинено подача елекроенергії:

15:07 01.11.2019

Методичний актив класних керівників

30 жовтня 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся методичний актив класних керівників на тему: «Формування правової культури школярів у процесі духовного становлення та розвитку особистості».

16:34 30.10.2019

Доманівська ОТГ повідомляє, що термін збору пропозицій до бюджету громади на 2020 рік закінчується 1 листопада 2019 року!

Кожен житель Доманівської ОТГ, у термін до 1 листопада 2019 року , може внести пропозиції по формуванню бюджету Доманівської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік в довільній формі чітко та конкретно сформульовані, які на його думку мають бути враховані в бюджеті 2020 року. Пропозиції приймаються  на електронну адресу selrad@ukr.net , за телефоном бугхалтерії Доманівської селищної ради  тел. 9-13-60 та  на сайті можна заповнити анкету за посиланням:

14:29 30.10.2019

Семінар вчителів математики та інформатики

29 жовтня 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар учителів  математики та інформатики з проблеми «Сучасні підходи до організації навчання».

15:53 29.10.2019