Проведено семінар - практикум щодо залучення мешканців громади до прийняття управлінських рішень

4 серпня у Доманівській селищній раді для працівників виконавчого органу, представників громадських організацій та активних жителів громади проведено семінар - практикум з напрацювання «дорожньої карти» щодо просування механізмів участі  мешканців у процесах прийняття рішень в громаді.

Захід проведений у рамках програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» за підтримки Global Communites та Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Зустріч розпочалася з приємної події: керуючому справами виконавчого комітету Ірині Соловей вручено подяку Доманівській селищній раді за активну роботу щодо впровадження проектної діяльності в співпраці з благодійним фондом «Ласка».

Учасники заходу розглянули питання участі мешканців громади у прийняті рішень через наступні механізми: впровадження бюджету участі, проведення громадських слухань, електронні петиції, публічний  щорічний звіт голови громади, залучення мешканців громади до бюджетного планування та робота консультативно - дорадчих органів. Фасилітатором семінару Надією Копаницею наведено позитивний приклад залучення жителів громади до вищеозначених механізмів у місті Дрогобич.

У практичній частині семінару виконано вправу «Доманівська громада 2025», а також розглянуто та опрацьовано «дорожні карти» з просування механізмів механізмів участі мешканців у процесі прийняття управлінських рішень.

Підсумовуючи практичні напрацювання  учасники заходу окреслили подальші кроки щодо розвитку громади у тісній співпраці з громадськістю.