Повідомлення

19.04.19 з 08:00 по 17:00  та  24.04.19 з 08:00 по 17:00 у зв’язку з роботами на транспортній підстанції буде припинена подача електроенергії:  по вул. О. Ливадара від вул. Свободи до вул. Дружби, по вул. Пастера від вул. О. Ливадара до лікарні, та в усіх адміністративних будівлях по вул. Центральна.

15:07 15.04.2019

Тиждень здоров'я у Доманівському ДНЗ №2

З 8 по 12 квітня 2019 року у Доманівському ДНЗ №2  проводився Тиждень здоров'я (Тиждень фізкультури). Протягом тижня вихованці усіх вікових груп багато дізнавалися про фізкультуру і спорт, людей різних професій, спортсменів і відомих осіб, які працюють у даній сфері діяльності. Разом з музичним керівником  та вихователями проводилися цікаві тематичні заняття, фізкультурні розваги, ігри-естафети та різні змагання - щоденно діти займалися активною руховою діяльністю. Тиждень здоров'я вдало інтегрувався у програму дитячої життєдіяльності.  Кожен день тижня мав свою тематику, а саме: Понеділок - «Як здоров'я хочеш мати - про здоров'я треба дбати» Вівторок - «Сонце, повітря і вода - наші кращі друзі». Середа - «З фізкультурою ми дружим, фізкультуру любим дуже». Четвер - «Щоб не сталося біди». П'ятниця - «В коло кличе гра весела».  Тиждень здоров'я проведений результативно і для вихованців, і для працівників дошкільного закладу.

12:02 15.04.2019

Оголошення

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку - 899998).

14:55 12.04.2019

УВАГА

Сьогодні 08.04.2019 року на території Врадіївського району, а саме Іванівської та Сирівської сільської ради орудують шахраї, які переміщуються на євро бляхах (3 автомобіля одна з них біла мазда). Всі особи чоловічої статті. Представляються перевіряючими по землі з м. Кривий Ріг. Витребовують у сільських голів всю інформацію та наявну документацію по землі в межах та за межами населених пунктів. Мають контактні номера телефонів сільських голів, на які телефонують у разі відсутності сільського голови на робочому місці. Попереджають, що через тиждень буде перевірка земель усіх форм власності та необхідно мати всі документи в наявності у зв’язку із зміною влади. Наявний номер телефону одного із шахраїв: 0954132840.

16:11 08.04.2019

Змагання з шахів (юнаки) серед учнів 5-9 класів закладів  загальної середньої освіти Доманівської селищної ради

Змагання з шахів (юнаки) серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради

05 квітня 2019 року на базі Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи  у рамках проведення Спортивних ігор серед учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти  відбулися змагання  з шахів (юнаки).

15:38 05.04.2019

Зустріч з молоддю громади

В межах компоненту «Молодіжний працівник», який здійснюється  програмою ДОБРЕ USAID, програмним спеціалістом Наталією Сафроновою  організовано зустріч молоді та представників громади, які опікуються проблемами молоді в громаді, з молодіжним працівником (куратором) програми Оксаною Мальченко.

16:55 04.04.2019

Повідомлення

У зв’язку з роботами на трансформаторній підстанції  буде припинено постачання електроенергії:

08:10 02.04.2019

Всеукраїнська акція "Серце до cерця"

з 1 по 30 квітня 2019 року на території області проходитиме 14 всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

16:12 01.04.2019