Розвага «Ми із спортом дружимо»

Здоров'я - це найбільша ціннісь, це те, без чого людина не може бути щасливою. Саме тому з метою пропаганди здорового способу життя у Доманівському  закладі дошкільної освіти  №2 «Сонечко» 14.02.20 пройшов День здоров’я.  Під веселу і життєрадісну музику діти виконували вправи ритмічної гімнастики. Протягом дня з великим захопленням вихованці всіх вікових груп грали цікаві рухливі ігри, естафети, а в старших групах проводилися веселі спортивні змагання.
    Розвагу  «Ми  із спортом дружимо» підготувала вихователь старшої групи  Гузенко І.Д. та  Іваскевич Н. С. . Провелись ігри та розваги, естафети , конкурси…Діти не тільки повеселились, але ще й дізналися багато корисного і повчального про здоровий спосіб життя.