Увага оголошено конкурс!

Дата: 13.02.2020 12:43

Доманівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу праці, соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого органу Доманівської селищної ради Миколаївської області.

Основні вимоги до  кандидата:

• освіта - повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп'ютері.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається виконавчим комітетом селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 днів  з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

смт  Доманівка,   вул. Центральна,48, селищна рада

телефон  9-19-49

Доманівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради Миколаївської області.

Основні вимоги до  кандидата:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • досконале володіння державною мовою;
  • вміння працювати на комп'ютері.

смт  Доманівка,   вул. Центральна,48, селищна рада

телефон  9-19-49